Made in Italy:

collezione ECCELLENZE

Made in Italy:

collezione ECCELLENZE

Kolekce

Excelentně vymyšleno, v Itálii vyrobeno: collezioneECCELLENZE. Náš nejnovější přírůstek v kolekci Made in Italy je věnován důvtipu a zručnosti italských řemeslníků. CollezioneECCELLENZE, ručně vytvořena v údolí Cadore, kolébce italského umění výroby brýlí, je naší první kolekcí, která je celá vyrobena ze bio acetátu. 

Inspirace

Desing jednotlivých modelů odráží italskou krajinu i prvky, kterými jsou italská řemesla proslulá. Dokonalá souhra barev a tvarů dělá z těchto brýlí to, čím skutečně jsou, příkladem excelentního italského řemeslného umění.

Původ

CollezioneECCELLENZE, ručně vyráběná v Itálii z bio acetátu, je naší první kolekcí, kde jsou všechny obroučky vyrobeny ze bio acetátu. Jedná se o udržitelný materiál, který splňuje naše nejvyšší nároky na kvalitu.

Velký výběr brýlí

Na každé naší pobočce, ale i v našem e-shopu, naleznete celý svět módních brýlí. Ať už se jedná o naši vlastní kolekci, či o známé značky nebo významné návrháře - Fielmann nabízí mimořádně kvalitní kolekce brýlí vyrobené z acetátu, plastu i kovu. Nezáleží na tom, zda chcete pořídit dámské, pánské či dětské brýle, nové čočky pro vaše brýlové obruby nebo moderní sluneční brýle - naši optici vám při výběru těch pravých brýlí rádi poradí.

 

Bezplatné měření zraku u společnosti Fielmann

Pro určení jak dobře vidíte a jaký typ korekce potřebujte je nezbytné nejdříve změřit přesně kvalitu vašeho zraku.  Přijďte do vaší pobočky Fielmann a nechte si zde vaše oči zdarma a komplexně proměřit.

Zerezervovat termín návštěvy nyní

Garantovaná UV ochrana

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí by měla být ochrana před škodlivým UV zářením, kterou brýle zaručují.   Nejen naše pokožka, ale také naše oči, totiž mohou být poškozeny slunečím zářením. Proto by především lidé s citlivýma očima –  jako jsou děti a pacienti po operaci katarakty (šedého zákalu) – měli vždy používat sluneční brýle. Všechny sluneční brýle  ze sortimentu Fielmann poskytuji garantovanou ochranu před UV zářením a nesou označení CE, tj. splňují požadavky normy ČSN EN ISO 12312-1 a směrnice 89/686 EHS – OOP. Společnosti Fielmann navíc u brýlí testuje světelnou propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením ve vlastních laboratořích.  

Více o ochraně před UV zářením

 

V optice Fielmann nakupujete za nejvýhodnější ceny

V optice Fielmann nakupujete za nejvýhodnější ceny. Pokud do šesti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. To je však pouze jedna z výhod, které Fielmann poskytuje. Naše výhody a záruky