• můj účet
  Najděte pobočku a zarezervujte si
  schůzku
  Víceohniskové brýle

  Trifokální brýle od společnosti Fielmann - na blízko i do dálky - vždy zaostřeno!

  Existují důvody pro nákup trifokálních brýlí: možná je to příjemný zvyk nebo také přechodné řešení či speciální požadavky týkající se víceohniskových brýlí.


  Trifokální brýle: Fielmann - pohled skrz tři malá „okénka“

  Pokud jsou v jedněch brýlích vidět tři („tri“) skla, tedy na spodní straně čočky jsou rozpoznatelné dva druhy skel, hovoříme o tzv. trifokálních brýlích. Přechod mezi jednotlivými oblastmi vidění není plynulý a pozvolný, ale náhlý a je zde jasně zřetelný. Zaostřují pohled na blízko, do dálky a také na střední vzdálenosti, ale je to na úkor pohledu na blízko: toto zorné pole je menší!

  Moderní současnou alternativou k bifokálním a trifokálním brýlím jsou brýle s multifokálními čočkami. Umožňují plynulé vidění na všechny vzdálenosti. Přesto nabízí společnost Fielmann i dnes bifokální a trifokální brýle s viditelným přechodem mezi skly, od předních výrobců a za zaručeně nízké ceny. Na skladě máme bifokální a trifokální čočky z plastu a minerálního skla, na přání také s úpravou skla, jako je tvrzení či antireflexní vrstva, která snižuje odrazy na povrchu čoček.

  Práce s přesností na milimetry zaručí dobré vidění! Cesta k vašim trifokálním brýlím

  Při výrobě vašich individuálních brýlí musí optometrista změřit zrak a přesně vaše čočky brýlí vycentrovat. Až změření všech nezbytných parametrů a přesné zapracování čoček do Brýlové obruby zaručí ostré vidění ve všech směrech. Pokud brýle nesedí správně, je jejich nošení nepohodlné. Ostré vidění lze zaručit jen v případě, pokud je obruba přesně přizpůsobená. U společnosti Fielmann jsou měření zraku, vycentrování čoček a přizpůsobení obrub samozřejmě bezplatné.

  Pro zjištění správných hodnot vašich čoček je měření zraku nezbytností. U společnosti Fielmann změří kompetentní a odborně vyškolení optici a optometristé váš zrak pomocí moderní technologie.

  Po změření zraku vám naši optici poradí s výběrem správných obrub a vhodných trifokálních čoček. Můžete si vybrat z různých materiálů, které vám na přání upravíme povrchovou vrstvou, jako jsou například antireflexní vrstva, tvrzení a podobně.

  Aby byly vaše brýle také skutečně pohodlné, tak je naši optici anatomicky přizpůsobí. Brýle nesmějí na nose ani za ušima tlačit nebo klouzat. Referenční body určené při centrování musejí zůstat nezměněné ve výšce očí.  

  V optice Fielmann nakupujete bez rizika, protože poskytujeme Záruku spokojenosti. Pokud vaše nové trifokální brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

  MÓDA, KVALITA A FÉROVÉ CENY. FIELMANN – VAŠE VÝHODY.
  Záruka spokojenosti

  Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.


  Záruka vrácení peněz

  Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.


  Tříletá záruka na všechny brýle

  Fielmann znamená zaručenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann, ať už pro dospělé nebo pro děti, úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.


  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka