NÁŠ ZIMNÍ VÝPRODEJ

POUZE ONLINE: VYBRANÉ SLUNEČNÍ BRÝLE ZLEVNĚNÉ AŽ O 60 %

GEOMETRIC

To nejlepší na této sezóně jsou nové úpravy povrchu, jako matná zlatá a stříbrná, které nádherně ucelí ušlechtilý design. Někdo to rád pestré: velký výběr barevných brýlových čoček otevírá možnosti mnoha kombinacím.

Geometric

(38)

Filtr

Značka

Brýle pro

Barva obruby

Materiál obruby

Tvar brýlí

Vyzkoušet virtuálně

Cena

800 - 6500

Kategorie filtru

Barva čočky

800 - 6500


Sluneční brýle v duchu geometrie

Brýle v geometrických tvarech jsou trend. Od nadměrných čtveratých tvarů až po klasiku ve stylu Navigator – geometrické detaily propůjčí každé kovové obrubě módní look. I modelům z acetátu a plastu dodají novou jiskru. Nejlépe vyniknou na kulatějších, oválných a srdcových obličejích, zpravidla ale sluší každému.

Sluneční brýle: Fielmann.

Sluneční brýle jsou vyjádřením módního vkusu, dobrým společníkem a nezbytným doplňkem každodenního perfektního vzhledu. Díky slunečním brýlím získají vaše oči optimální ochranu před sluncem a takový módní doplněk, na jaký si jen troufáte.

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je ochrana před škodlivým UV zářením. Všechny sluneční brýle z optiky Fielmann poskytují zaručenou ochranu před UV zářením. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích každý nový model slunečních brýlí z hlediska propustnosti, vhodnosti k užívání v silničním provozu a ochrany před UV zářením. Označení CE na vnitřní straně stranice dokládá, že dané sluneční brýle odpovídají normě ČSN EN ISO 12312-1 a vyhlášce OOP (EU) 2016/425.

V každé pobočce prezentuje Fielmann více než 2 000 brýlí. K tomu patří i velký výběr slunečních brýlí: kolekce Fielmann, velké značky i mezinárodní designéři.

Více o dámských slunečních brýlích

Více o pánských slunečních brýlích

Více o dětských slunečních brýlích

Jděte na jistotu!

Se slunečními brýlemi Fielmann máte vždy jistotu: všechny sluneční brýle, které Fielmann nabízí, mají označení CE a odpovídají také normě ČSN EN ISO 12312-1 a vyhlášce OOP (EU) 2016/425. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením.

Upozornění! Tmavé čočky nechrání automaticky před UV zářením!

Barva čoček nemá s ochranou před UV zářením nic společného. Intenzita zabarvení určuje pouze ochranu před oslněním. Nechte si poradit od vašeho optika Fielmann ohledně ochrany před UV zářením a při výběru správné kategorie filtru.
Více o kategoriích filtrůVše důležité o slunečních brýlích se dozvíte online na stránkách optiky Fielmann

Sluneční brýle jsou již dlouhou dobu atraktivním celoročním doplňkem. Léto, slunce a pláž jsou bez slunečních brýlí jako kornout bez zmrzliny! A přesto jsou tyto trendy brýle žádané i mimo horké dny. Na sjezdovku a později do baru na svahu by vás bez slunečních brýlí dle posledního výkřiku módy nenalákala ani ta nejtřpytivější zima.

Sluneční brýle jsou oblíbeným módním doplňkem. Retro nebo Ray-Ban, ve tvaru Wayfarer či Cat eye? Inspirované swingem šedesátých let nebo ve stylu nekonečné lásky květinových dětí? Fielmann představuje nepřeberné množství slunečních brýlí: na každé pobočce naleznete více než 2 000 dioptrických a slunečních brýlí. Top módní kolekce Fielmann, mezinárodní designéři a velké značky jako Christian Dior, Gucci a Rodenstock.

Sluneční brýle: Fielmann.

Vybírejte z různých materiálů obrub slunečních brýlí, jako jsou kov, titan, acetát, plast a další. V našich pobočkách naleznete ty správné sluneční brýle právě pro vás: od klasických pilotních brýlí, výrazných retro brýlí, v nerdovském nebo ve sportovním designu - Fielmann nabízí opravdu velký výběr! Chcete vytvářet kontrasty či záměrně narušit symetrii vašeho obličeje? Je dovoleno vše, co se vám líbí! Nechte si individuálně poradit a přijďte si vyzkoušet obruby do vaší nejbližší pobočky.


Zakoupit sluneční brýle Fielmann za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann zakoupíte sluneční brýle zaručeně výhodně. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Zde naleznete nejbližší pobočku Fielmann

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejné brýle levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby z kolekce Fielmann úspěšně splnily spotřební test dle normy ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce