Biotrue kontaktní čočky

( 1 )

Jednodenní kontaktní čočky Biotrue

Výrobce čoček Bausch + Lomb se řadí mezi světovou elitu v oblasti produktů péče o zrak. Jejich příběh se začal psát v roce 1853, kdy si německý imigrant John Jacob Bausch založil v New Yorku malý obchod s optickými pomůckami. O 150 let později je  Bausch + Lomb  jedním z nejrespektovanějších výrobců čoček, produktů pro péči o oči a léčiv.

Kontaktní čočky Biotrue – inspirované lidským okem

Model jednodenní kontaktní čočky Biotrue je inspirován vnitřním prostředím lidského oka a  je navržený tak, aby napodoboval jeho přirozené vlastnosti. To uživatelům zaručuje maximální komfort po celou dobu nošení.

Technologie HyperGel pro nekonečnou hydrataci

O dostatečnou hydrataci a značnou propustnost kyslíku se stará materiál HyperGel, který v sobě spojuje vlastnosti klasického hydrogelu a silikon-hydrogelu. Na povrchu čočky se díky této technologii tvoří lipidová vrstva podobně jako na povrchu slzného filmu oka, díky níž dochází jen k minimální dehydrataci čoček – ty pak zůstávají příjemně vlhké a nabízejí uživatelům maximální optické vlastnosti po celou dobu nošení.

Ochrana proti škodlivému záření

Biotrue kontaktní čočky zároveň obsahují UV filtr, který absorbuje značnou část škodlivého UVA i UVB záření. I přesto by tyto čočky neměly být chápány jako plnohodnotná náhrada za sluneční brýle s UV filtrem, neboť nepokrývají celou plochu oka – ideální situace je tedy kombinovat kontaktní čočky Biotrue s kvalitními slunečními brýlemi.

Čočky Biotrue dostupné v optikách Fielmann

Čočky Biotrue ONEday jsou ze 78 % tvořeny vodou, což odpovídá podílu vody v lidské rohovce. Jsou tedy ideálním společníkem pro jakoukoliv aktivitu – ať už potřebujete číst, pracovat na počítači nebo sportovat, můžete si být jisti, že čočky Biotrue vás ochrání. V optikách Fielmann můžete zakoupit balení Biotrue ONEday 30 nebo 90 čoček. Pro korekci zakřivení rohovky, neboli astigmatismu, jsou k dostání speciální čočky Biotrue ONEday for Astigmatism.

Jak poznáte, které jsou pro vás ty pravé?

V optikách Fielmann jsou zákazníkům k dispozici služby optika a kontaktologa – každý, kdo by si nebyl jist výběrem čoček, nebo potřeboval přeměřit dioptrie, se může obrátit na naše specialisty, kteří vždy ochotně poradí a pomohou. 

Záruky společnosti Fielmann

Kromě Tříleté záruky na zakoupené zboží nabízí společnost Fielmann další záruky, díky nimž je pro vás nákup v optikách sázkou na jistotu.

Více o Tříleté záruce

Záruka spokojenosti

Pokud byste v optice Fielmann zakoupili zboží, ale následně doma zjistili, že vám 100% nevyhovuje, máme pro vás řešení,  stačí jej přinést na jednu z našich poboček a my uděláme maximum pro to, abychom situaci spolu s vámi napravili.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

U nás máte jistotu, že zboží od Fielmann koupíte ze nejvýhodnější cenu na trhu. V případě, že byste v průběhu 6 týdnů od vašeho nákupu narazili na stejné zboží v jiné optice či lékárně prodávané levněji, bude vám bez dalších otázek vrácena plná kupní cena.

Více o Záruce vrácení peněz