Kdo jsme

Fielmann znamená módní brýle za rozumnou cenu. 27 milionů lidí v 15 zemích Evropy nosí brýle z optiky Fielmann. Od roku 2021 je Fielmann zastoupen prvními pobočkami v České republice. Podnik, který v Německu prodává více než polovinu všech brýlí, má kořeny hluboko v oboru. Jsme designéři, výrobci, prodejci nejdůležitějších mezinárodních značek a specialisté na optiku.


Zaměstnanci

Aktuálně pro nás pracuje přes 20.000 zaměstnanců

Brýle

V roce 2020 jsme prodali více než 7 milionů brýlí

Pobočky

Po celé Evropě provozujeme přes 880 prodejen


Naše filozofie

Tajemstvím úspěchu jsou naši odborně vyškolení zaměstnanci. Věta „Náš zákazník jsi Ty“ je základním kamenem naší firemní filozofie. Naši zaměstnanci poskytují zákazníkům takové poradenství, jaké by si sami přáli: fér, vstřícné, kompetentní a především nezávislé na ceně.

Fielmann. Rodinný podnik

Fielmann je rodinný podnik s jasně definovanými cíli a přesvědčivými hodnotami. Postupným naplňováním naší Vize 2025 přenášíme naši filozofii do digitální doby a formujeme průmysl oční optiky v Evropě v zájmu všech zákazníků – a to bez kompromisů v kvalitě.

Brýlová móda: Fielmann

Brýle dávno nejsou jen zrakovou pomůckou, staly se symbolem módního vkusu, kterým vyjadřujeme naši osobnost. Optika Fielmann otevírá dveře do světa brýlové módy za zaručeně nízké ceny. Zaměstnáváme mezinárodní tým pro vývoj produktů, tvorba milionů korekčních i slunečních brýlí probíhá pod taktovkou našich vlastních designových studií. Nejnovější trendy prezentujeme pravidelně formou aktuálních trendových kolekcí, které vychází vždy na jaře a na podzim.

Fielmann: Výhody pro vás.

Společnost Fielmann od samého začátku předběhla svou dobu a nabízí svým zákazníkům atraktivní služby, které se v optickém průmyslu staly trendem. Měření zraku zdarma, Tříletá záruka nebo Záruka spokojenosti jsou jen ukázkou mnoha bezplatných služeb, které vám Fielmann poskytuje.

Zeichenfläche 4 Servi c e auditif Servizio per appa r e c chi acustici user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 BlikLight PayPal Visa Mastercard