Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Vaše univerzální denní čočka při astigmatismu: Čočky ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM vám poskytují velkou svobodu pohybu, stabilní kvalitu vidění a navíc vás podpoří také v případě únavy a suchého oka!

Spolehlivá stabilizace

Neobvyklá propustnost pro kyslík

S vysokou UV ochranou

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Každý s astigmatickou vadou zraku potřebuje takové kontaktní čočky, které zůstanou vždy bezpečně ve správné poloze. ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou měkké torické kontaktní čočky výrobce Johnson & Johnson, které jsou vybaveny inteligentní stabilizací na bázi mrkání očního víčka. Speciální design čočky spolupracuje s vašimi očními víčky při rychlém a správném vyrovnání čočky v oku. A vy se tak můžete kdykoli spolehnout na jasný pohled – a to i při rychlých pohybech očí či hlavy.


ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM jsou vyrobeny z propracovaného silikon-hydrogelu Senofilcon A. Díky propustnosti pro kyslík (Dk/t) ve výši 129 (u -3,0 dpt) si můžete užívat vynikající komfort při nošení. Váš slzný film je podporován inovativní technologií HydraLuxe: Zvlhčující složka polyvinylpyrrolidon (zkráceně PVP) se velmi podobá slzné kapalině lidského oka a je dlouhodobě a hloubkově integrována do matrice kontaktní čočky. Díky tomu zůstávají tyto denní čočky nádherně hydratované a proto se hodí i do náročného prostředí.


ACUVUE OASYS 1-Day for ASTIGMATISM poskytují v rámci měkkých torických čoček nejširší rozsah parametrů. Jejich výhody tak může využívat velký počet uživatelů kontaktních čoček.


Uvědomte si prosím, že u torických kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku ani typ kontaktních čoček. Než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Sjednejte si zcela jednoduše termín online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaAcuvue
Vlastnosti
 • ZnačkaAcuvue
 • VýrobceJohnson & Johnson
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody38 %
 • Propustnost kyslíku129 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.3 mm
 • Materiál čočeksenofilcon A
 • Manipulační zbarveníne
 • UV ochranaano
 • Doba životnosti po otevření1 Den