atrea excellence 1 day multifocal

atrea excellence 1 day multifocal

Nové jednorázové kontaktní čočky atrea excellence 1 day multifocal umožňují ostré vidění jak na blízko a na dálku, tak i střední vzdálenost.

· Jedinečný Binocular Progressive System™, který využívá různé optické designy pro optimalizaci vidění ve všech stádiích presbyopie a pro udržení trvalého komfortu při nošení

· Technologie Aquaform zajišťuje přirozenou smáčivost pro ještě více vlhkosti a podporuje neuvěřitelný komfort při celodenním nošení

· Vysoce prodyšné: umožňuje, aby se k oku dostalo 100 % kyslíku.

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Adice
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Adice (ADD)

Adice popisuje účinek kontaktních čoček, který potřebujete navíc k hodnotě do dálky (F) pro ostré vidění na blízko. Hodnota adice se skládá z rozdílu vaší sférické hodnoty na dálku (F) a vaší sférické hodnoty na blízko (N). Uvádí se v dioptriích. Adice má vždy plusovou hodnotu a je většinou pro obě oči stejná. Proto se většinou uvádí pouze jednou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea excellence 1 day multifocal

Nové jednorázové čočky atrea excellence 1 day multifocal jsou výkonné kontaktní čočky, které byly vyvinuty, aby umožnily ostré vidění na všechny vzdálenosti. Pokud zjišťujete, že se vám objekty ve vaší blízkosti, jako např. display vašeho telefonu, jeví rozmazané, je jedním z možných vysvětlení právě vzikající presbyopie. Je to přirozený proces, se kterým se setkává většina populace po 40. roce věku. Většina lidí sáhne v tomto případě po brýlích na čtení, ale existují i jiné možnosti. Nové jednorázové čočky atrea excellence 1 day multifocal umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti – na blízko, na střední vzdálenost a i na dálku. Kontaktní čočky atrea excellence 1 day multifocal jsou vybaveny jedinečnou technologií Binocular Progressive System™, která byla vyvinuta především pro to, aby uživatelům čoček se začínající presbyopií usnadnila přivykání na mutifokální kontaktní čočky a aby i uživatelům s rozvíjející se presbyopií zajistila jasné vidění. Vyzkoušejte si nové jednorázové kontaktní čočky atrea excellence 1 day multifocal. Výkonné multifokální kontaktní čočky, vyvinuté speciálně pro uživatele s presbyopií.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočekmultifokální čočky
 • Obsah vody54 %
 • Propustnost kyslíku80 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.2 mm
 • Materiál čočekstenfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranaano
 • Doba životnosti po otevření1 Den