atrea excellence 1 day toric

atrea excellence 1 day toric

Torické denní kontaktní čočky Atrea Excellence s vámi zvládnou i náročné dny moderní doby. Díky nejmodernější technologii poskytuje tento měkký a pružný materiál vysokou propustnost pro kyslík a tím umožňuje zdravé nošení kontaktních čoček, a to především během dlouhých dní.

· Vynikající komfort při celodenním nošení

· Moderní silikon-hydrogelový materiál

· Dlouhodobé vázání vlhkosti

· vysoká propustnost pro kyslík, filtr UVA a UVB paprsků

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea excellence 1 day toric

Rovnoměrně smáčený povrch čoček Atrea excellence 1 day toric zajišťuje komfort při nošení bez kompromisů a skvěle ostré vidění. Torické čočky Atrea Excellence vynikají svým ideální poměrem mezi propustností pro kyslík, obsahem vody a měkkostí. Jednorázové torické čočky Atrea excellence 1 day toric z prodyšného silikon-hydrogelového materiálu jsou ideální pro zákazníky s astigmatismem. Jedinečný torický design kontaktních čoček zajišťuje rychlé vyrovnání a vynikající stabilitu kontaktní čočky v oku a umožňuje tak jasné a ostré vidění po celý den. Atrea je značka kontaktních čoček optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem produktů, které zahrnuje denní i měsíční čočky pro různé potřeby a nároky. Kontaktní čočky pohlcující UV záření neslouží jako náhrada ochranných či slunečních brýlí pohlcujících UV záření, protože nezakrývají celé oko a jeho okolí. Uživatelé kontaktních čoček by měli i nadále používat ochranné a sluneční brýle s UV filtrem.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody54 %
 • Propustnost kyslíku80 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.5 mm
 • Materiál čočekstenfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranaano
 • Doba životnosti po otevření1 Den