atrea excellence 1 month toric

atrea excellence 1 month toric

Torické měsíční čočky Atrea Excellence jsou díky extrémně měkkému a flexibilnímu silikon-hydrogelovému materiálu výborně snášenlivé i při velmi dlouhém (každodenním) používání. Technologie MeniSilk™ zajišťuje vysokou propustnost pro kyslík a vysoký komfort při nošení.

· Nekompromisní komfort při nošení – i při dlouhém používání

· Vysoké spontánní pohodlí a dobrá dlouhodobá snášenlivost

· Moderní silikon-hydrogelový materiál

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea excellence 1 month toric

Torické čočky Atrea Excellence 1 month toric jsou díky vysoké propustnosti pro kyslík a modernímu silikon-hydrogelovému materiálu ideálně vhodné pro dlouhé dny i nošení v suchých místnostech nebo pro práci na počítači. Technologie NanoGloss™ zajišťuje uvolňování vlhkosti z povrchu čočky a snižuje usazování nečistot. Čočky Atrea Excellence 1 month toric korigují astigmatismus a umožňují vynikající a velmi stabilní pocit z vidění a spolehlivou kvalitu zraku. Atrea je značka kontaktních čoček optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem produktů, které zahrnuje denní i měsíční čočky pro různé potřeby a nároky.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody40 %
 • Propustnost kyslíku129 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.0 mm
 • Materiál čočekasmofilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny