Biofinity Energys

Biofinity Energys

Měsíční čočky Biofinity Energys jsou skutečným průlomem v technologii výroby kontaktních čoček a společnost CooperVision je vyvinula speciálně pro životní styl s digitálními technologiemi. Čočky Biofinity Energys mají jedinečný design (Digital Zone Optics™). V kombinaci s velice měkkým, flexibilním silikon-hydrogelovým materiálem snižuje tento design symptomy unaveného a suchého oka při používání digitálních médií. Čočky Biofinity Energys pomáhají očím při přechodech mezi pohledem na displej a do vzdálenějšího okolí.


Materiál čoček Biofinity dosahuje extrémně vysoké propustnosti pro kyslík 160 Dk/t (při -3,0 dpt). To vše přispívá k tomu, aby byly vaše oči zdravé, bílé a rozjasněné. Je tak možné i delší používání na dobu až 30 dnů a 29 nocí (pokud jsou čočky pro vás vhodné). Vynikající komfort nošení čoček Biofinity Energys je dále podpořen jejich přirozeně smáčivým materiálem, bez přídavných smáčecích látek či modifikací povrchu. Materiál má podíl vlhkosti 48 procent, který je dlouhodobě vázán v molekulární struktuře čočky. A smáčivost kontaktních čoček tak zůstává zachována.


Biofinity Energys jsou velice měkké, prodyšné kontaktní čočky, jejichž jedinečný design pomáhá vašim očím, aby se po používání digitálních zařízení cítily méně unavené a suché.

Extrémně vysoká propustnost pro kyslík

Vysoký podíl vody

Jedinečný design, speciálně vyvinuto pro dnešní digitální životní styl

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Biofinity Energys

Plni energie zvládáte svůj běžný digitální den s vaším počítačem a chytrým telefonem – a chcete takové kontaktní čočky, které s vámi udrží krok. Biofinity Energys vám pomohou pomoci, snížit únavu a vysušení očí, ke kterým může dojít při užívání digitálních zařízení.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaBiofinity
Vlastnosti
 • ZnačkaBiofinity
 • VýrobceCooperVision
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočeksférické čočky
 • Obsah vody48 %
 • Propustnost kyslíku160 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14 mm, 14.0 mm
 • Materiál čočekcomfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny