Biofinity Toric

Biofinity Toric

Prémiové kontaktní čočky, které se přizpůsobí vašim potřebám: Biofinity toric byly vyvinuty speciálně pro uživatele kontaktních čoček s astigmatickou vadou zraku. Díky kombinaci jedinečných technologií si můžete užívat skvělý komfort při nošení a kvalitu vidění.

Extrémně vysoká propustnost pro kyslík

Vynikající smáčivost

Velice stabilní usazení 

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Biofinity Toric

Představte si kontaktní čočky, které precizně korigují váš astigmatismus, umožňují vám spolehlivě ostré vidění – a přitom se překvapivě pohodlně nosí. To vše vám přinášejí torické měsíční čočky Biofinity toric výrobce CooperVision. Vysoce moderní torický design (Optimised Toric Lens Geometry™) zajišťuje vynikající stabilitu čoček, která vám umožní brilantně ostrý pohled na všechny vzdálenosti. Kontaktní čočky Biofinity jsou vyrobeny z velice flexibilního a měkkého silikon-hydrogelového materiálu. Díky jeho vysoké propustnosti pro kyslík 116 Dk/t (při -3,0 dpt) může vaše rohovka ničím nerušeně dýchat. Tak si můžete užívat výhod zdravějšího nošení čoček a vaše oči zůstanou bílé a rozjasněné.


Díky vynikající prodyšnosti můžete tyto kontaktní čočky používat po dobu až 30 dnů a 29 nocí (pokud je pro vás prodloužené nošení vhodné). Neobvyklý komfort při nošení kontaktních čoček Biofinity toric je zajištěn přirozeně smáčivým materiálem, který se obejde bez přídavných hydratačních látek či modifikací povrchu. Komfort je navíc rozšířen speciálním zaobleným designem okrajů čočky.


Uvědomte si prosím, že u torických kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku ani typ kontaktních čoček. Než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Sjednejte si zcela jednoduše termín online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaBiofinity
Vlastnosti
 • ZnačkaBiofinity
 • VýrobceCooperVision
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody48 %
 • Propustnost kyslíku116 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.5 mm
 • Materiál čočekcomfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny