Dailies AquaComfort Plus Multifocal

Dailies AquaComfort Plus Multifocal

Zvolte si svobodu: Multifokální čočky DAILIES AquaComfort Plus MULTIFOCAL vám umožňují ostré vidění téměř na každou vzdálenost. Kromě toho je užívání denních čoček zcela snadné.

Vlhčící technologie aktivovaná mrknutím oka

Dyskretna korekcja prezbiopii

Osvěžující komfort při nošení

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Adice
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Adice (ADD)

Adice popisuje účinek kontaktních čoček, který potřebujete navíc k hodnotě do dálky (F) pro ostré vidění na blízko. Hodnota adice se skládá z rozdílu vaší sférické hodnoty na dálku (F) a vaší sférické hodnoty na blízko (N). Uvádí se v dioptriích. Adice má vždy plusovou hodnotu a je většinou pro obě oči stejná. Proto se většinou uvádí pouze jednou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Dailies AquaComfort Plus Multifocal

Presbyopie se týká nás všech: již od 45 roku se snižuje elastičnost oční čočky a objekty od určité vzdálenosti již nevidíme tak ostře. Tento proces nelze zastavit - ale jeho následky můžete kompenzovat pomocí multifokálních čoček. DAILIES AquaComfort Plus MULTIFOCAL od společnosti Alcon jsou účinné pomůcky na vidění pro všechny, u kterých se vyvinula presbyopie. Díky designu Precision Profile disponují kombinací několika korekcí s plynulými přechody těchto optických zón. Tak si opět můžete užívat ostrého, plynulého vidění téměř do všech vzdáleností. DAILIES AquaComfort Plus MULTIFOCAL se skládají ze 31 procent z hydrogelového materiálu Nelfilcon A a jsou vybaveny jedinečnou technologii vlhčení, která se aktivuje mrknutím. Specialitou čoček DAILIES AquaComfort Plus je jejich jedinečná technologie smáčení: každým mrknutím oka se vlhkost zevnitř čočky přenáší na její povrch. Zvlhčující částice tak předávají vašim očím důležitou vlhkost - pro příjemný komfort při nošení. Díky dennímu intervalu výměny můžete profitovat ze všech výhod čistých kontaktních čoček a nemusíte si dělat žádné starosti s péčí o ně.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Vlastnosti
 • ZnačkaDailies
 • VýrobceAlcon
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočekmultifokální čočky
 • Obsah vody69 %
 • Propustnost kyslíku26 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14 mm
 • Materiál čočeknelfilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření1 Den