Pure Vision 2 for Astigmatism

Pure Vision 2 for Astigmatism

I pokud trpíte astigmatismem, můžete využívat výhod měsíčních čoček Pure Vision 2: ohromující kvalita vidění a vynikající komfort při nošení – pro moderní používání kontaktních čoček bez kompromisů.

Excelentní propustnost pro kyslík

Vynikající stabilizace

Mimořádný komfort nošení čoček – po dobu až 30 dní a nocí 

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

Pure Vision 2 for Astigmatism

Nenechte se ovlivnit astigmatismem: Pure Vision 2 for Astigmatism výrobce Bausch + Lomb jsou torické kontaktní čočky z moderního silikon-hydrogelového materiálu Balafilcon A. S hodnotou Dk/t 130 (u -3,0 dpt) dosahují extrémně vysoké propustnosti pro kyslík. Tyto vlastnosti propůjčují těmto měsíčním čočkám ohromující komfort při nošení a umožňují jejich prodloužené nošení až 30 dní a nocí vkuse. Zeptejte se vašeho odborníka na kontaktní čočky, zda je prodloužená doba nošení vhodná pro vaše oči.


Technologie smáčení Comfort-Moist optimalizuje vlastnosti čoček Pure Vision 2 for Astigmatism při jejich nošení. Díky tenkému tvaru kontaktních čoček a speciální úpravě okrajů vzniká mezi kontaktními čočkami a očními víčky blahodárná symbióza.


Pokročilý High-Definition-Design vám umožní zažít kontrastní vidění s živými barvami na vlastní kůži. Speciální optická výbava snižuje efekty oslnění a zlepšuje tak kvalitu vašeho zraku.


Uvědomte si prosím, že u torických kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku ani typ kontaktních čoček. Než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky u společnosti Fielmann. Sjednejte si zcela jednoduše termín online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaPureVision
Vlastnosti
 • ZnačkaPureVision
 • VýrobceBausch & Lomb
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody36 %
 • Propustnost kyslíku102 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.5 mm
 • Materiál čočekbalafilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny