SofLens daily disposable for Astigmatism

SofLens daily disposable for Astigmatism

Bezstarostné nošení pro všechny uživatele kontaktních čoček s astigmatismem! SofLens Daily Disposable for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky s mimořádně snadnou manipulací a velmi dobrou snášenlivostí.

 • Pohodlné zacházení
 • Velmi dobrá spontánní snášenlivost
 • Neustále jasné vidění
Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Cylindr
Osa
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Cylindr (CYL)

Cylindr je podíl astigmatismu v rámci ametropie. Cylindrická hodnota uvádí v dioptriích rozsah astigmatismu, který je třeba korigovat. Tato hodnota může být u každého oka různá. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko plus (+) nebo (-). Pokud je cylindrická hodnota uvedena, vyžaduje vždy také uvedení osové hodnoty (A).

Osa (A)

Osa udává polohu astigmatismu, který je třeba korigovat. Uvádí se ve stupních 0°-180° bez znaménka. Osové hodnoty mohou být u každého oka různé. Osa se vždy uvádí ve spojení s cylindrickou hodnotou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

SofLens daily disposable for Astigmatism

Kontaktními čočkami SofLens Daily Disposable for Astigmatism umožňuje značka Bausch + Lomb žažít přesvědčivý výkon produktu SofLens Daily Disposable také všem lidem s astigmatismem. Torické jednodenní čočky nabízejí spolehlivou stabilizaci, vysokou kvalitu vidění a dobrý spontánní komfort.

Jednodenní čočky SofLens Daily Disposable for Astigmatism jsou vyrobeny z osvědčeného hydrogelového materiálu Hilafilcon B. Díky vysokému obsahu vody (59 %) je jejich nošení často pohodlné už krátce po nasazení. Díky tomu jsou zajímavé i pro všechny, kteří kontaktní čočky teprve zkoušejí nebo hledají doplněk k brýlím.

Jejich mimořádně snadnou manipulaci samozřejmě ocení i zkušení uživatelé kontaktních čoček. Ráno se můžete těšit na nové, hygienicky čisté kontaktní čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Nepotřebujete žádný další pečující přípravek, a přesto si můžete každý den užívat svěží a příjemný pocit při nošení.

Poznámka: Nyní je k dispozici další vylepšený nástupce oblíbeného modelu SofLens Daily Disposable for Astigmatism. Naši odborníci na kontaktní čočky vám rádi poradí ve vaší nejbližší pobočce Fielmann!

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

ZnačkaSofLens
Vlastnosti
 • ZnačkaSofLens
 • VýrobceBausch & Lomb
 • Doba nošeníjednodenní čočky
 • Typ kontaktních čočektorické čočky
 • Obsah vody59 %
 • Propustnost kyslíku17.6 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.2 mm
 • Materiál čočekhilafilcon B
 • Doba životnosti po otevření1 Den