atrea excellence 1 month multifocal

atrea excellence 1 month multifocal

Multifokální čočky Atrea Excellence jsou díky extrémně měkkému a flexibilnímu silikon-hydrogelovému materiálu výborně snášenlivé i při velmi dlouhém (každodenním) používání. Technologie MeniSilk™ zajišťuje vysokou propustnost pro kyslík a vysoký komfort při nošení.

· Nekompromisní komfort při nošení – i při dlouhém používání

· Vysoké spontánní pohodlí a dobrá dlouhodobá snášenlivost

· Moderní silikon-hydrogelový materiál

Počet kontaktních čoček
Počet čočekCena za čočkuCena
Sféra
Adice
Zakřivení
Balení

Sféra (SPH / PWR)

Sférická hodnota, která je zde také nazývána Power (PWR), uvádí optický účinek kontaktních čoček každého oka v jednotce dioptrií. Sférické hodnoty (a veškeré další korekční hodnoty) naleznete ve vašem průkazu ke kontaktním čočkám a rovněž na balení kontaktních čoček. Při objednávání vždy prosím dbejte na znaménko: plus (+) znamená dalekozrakost a (-) značí krátkozrakost. Pokud není žádné znaménko uvedeno, jedná se zpravidla o plusové hodnoty.

Adice (ADD)

Adice popisuje účinek kontaktních čoček, který potřebujete navíc k hodnotě do dálky (F) pro ostré vidění na blízko. Hodnota adice se skládá z rozdílu vaší sférické hodnoty na dálku (F) a vaší sférické hodnoty na blízko (N). Uvádí se v dioptriích. Adice má vždy plusovou hodnotu a je většinou pro obě oči stejná. Proto se většinou uvádí pouze jednou.

Základní křivka (BC)

Základní křivka uvádí ohyb zadní plochy kontaktních čoček a zajišťuje správné usazení (padnutí) kontaktní čočky.

atrea excellence 1 month multifocal

Multifokální měsíční čočky Atrea Excellence 1 month multifocal jsou díky vysoké propustnosti pro kyslík a modernímu silikon-hydrogelovému materiálu ideálně vhodné pro dlouhé dny i nošení v suchých místnostech nebo pro práci na počítači. Technologie NanoGloss™ zajišťuje uvolňování vlhkosti z povrchu čočky a snižuje usazování nečistot. Multifokální čočky Atrea Excellence 1 month jsou ideální pro uživatele čoček s presbyopií a umožňují každý den jasné vidění do všech vzdáleností, od blízka až po dálku. Atrea je značka kontaktních čoček optiky Fielmann. Disponuje širokým sortimentem produktů, které zahrnuje denní i měsíční čočky pro různé potřeby a nároky. Zohledněte prosím, že u multifokálních kontaktních čoček nemůžete bez dalších konzultací měnit značku či typ kontaktních čoček. Předtím, než si u nás čočky objednáte, v každém případě doporučujeme konzultaci u certifikovaného odborníka na kontaktní čočky v optice Fielmann. Dohodněte si termín jednoduše online.

Návod k použití

Dodržujte prosím Návod k použití pro bezpečné zacházení s vašimi kontaktními čočkami v souladu s jejich určením.

Značkaatrea
Vlastnosti
 • Značkaatrea
 • VýrobceFielmann
 • Doba nošeníměsíční čočky
 • Typ kontaktních čočekmultifokální čočky
 • Obsah vody40 %
 • Propustnost kyslíku129 Dk/t (při -3,0 dpt)
 • Průměr čočky14.2 mm
 • Materiál čočekasmofilcon A
 • Manipulační zbarveníano
 • UV ochranane
 • Doba životnosti po otevření30 Dny