Služby, které spotřebitele určitě potěší

Fielmann nejen, že zkrášlil brýle na předpis, ale také na trhu postupně zavedl několik spotřebitelsky příjemných služeb, které do té doby neexistovaly: jako jsou obruby z kolekce Zero, Záruka vrácení peněz (Záruka nejlepší ceny), Tříletá záruka na všechny dioptrické brýle či Záruka spokojenosti. Díky rozsáhlým službám a nízkým cenám se společnost Fielmann stala největším řetězcem optik v celém Německu.

Módní brýle z kolekce Zero

Na každé pobočce Fielmann naleznete minimálně 300 brýlových obrub z naší Zero kolekce. Za tyto brýlové obruby nezaplatíte nic, k zaplacení budou jen brýlové čočky.

Měření zraku zdarma

Náš tým kompetentních a odborně vyškolených optiků vám rád poradí a pomocí moderní technologie změří váš zrak.

Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Tříletá záruka:

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.

Záruka spokojenosti:

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Velký výběr:

V každé pobočce Fielmann najdete více než 2 000 brýlí od známých návrhářů a světoznámých značek za zaručeně nízké ceny.

Zákaznický servis Fielmann:

Vaše spokojenost je naší prioritou, proto si opravdu vážíme všech podnětů a návrhů na zlepšení. Jsme vám k dispozici na e-mailové adrese zakaznickyservis@fielmann.cz nebo na bezplatném čísle 00800 284 366 78, od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00.

Pobočky Fielmann

Hledáte nejbližší pobočku Fielmann ve vašem okolí?