Trifokální brýle od společnosti Fielmann - na blízko i do dálky - vždy zaostřeno!

Existují důvody pro nákup trifokálních brýlí: možná je to příjemný zvyk nebo také přechodné řešení či speciální požadavky týkající se víceohniskových brýlí.

Trifokální brýle: Fielmann - pohled skrz tři malá „okénka“

Pokud jsou v jedněch brýlích vidět tři („tri“) skla, tedy na spodní straně čočky jsou rozpoznatelné dva druhy skel, hovoříme o tzv. trifokálních brýlích. Přechod mezi jednotlivými oblastmi vidění není plynulý a pozvolný, ale náhlý a je zde jasně zřetelný. Zaostřují pohled na blízko, do dálky a také na střední vzdálenosti, ale je to na úkor pohledu na blízko: toto zorné pole je menší!

Moderní současnou alternativou k bifokálním a trifokálním brýlím jsou brýle s multifokálními čočkami. Umožňují plynulé vidění na všechny vzdálenosti. Přesto nabízí společnost Fielmann i dnes bifokální a trifokální brýle s viditelným přechodem mezi skly, od předních výrobců a za zaručeně nízké ceny. Na skladě máme bifokální a trifokální čočky z plastu a minerálního skla, na přání také s úpravou skla, jako je tvrzení či antireflexní vrstva, která snižuje odrazy na povrchu čoček.

Práce s přesností na milimetry zaručí dobré vidění! Cesta k vašim trifokálním brýlím

Při výrobě vašich individuálních brýlí musí optometrista změřit zrak a přesně vaše čočky brýlí vycentrovat. Až změření všech nezbytných parametrů a přesné zapracování čoček do Brýlové obruby zaručí ostré vidění ve všech směrech. Pokud brýle nesedí správně, je jejich nošení nepohodlné. Ostré vidění lze zaručit jen v případě, pokud je obruba přesně přizpůsobená. U společnosti Fielmann jsou měření zraku, vycentrování čoček a přizpůsobení obrub samozřejmě bezplatné.

Pro zjištění správných hodnot vašich čoček je měření zraku nezbytností. U společnosti Fielmann změří kompetentní a odborně vyškolení optici a optometristé váš zrak pomocí moderní technologie.

Po změření zraku vám naši optici poradí s výběrem správných obrub a vhodných trifokálních čoček. Můžete si vybrat z různých materiálů, které vám na přání upravíme povrchovou vrstvou, jako jsou například antireflexní vrstva, tvrzení a podobně.

V optice Fielmann nakupujete bez rizika.

Záruka spokojenost

V optice Fielmann nakupujete bez rizika, protože poskytujeme Záruku spokojenosti. Pokud vaše nové trifokální brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.