Hotové čtecí brýle

Nakonfigurujte si brýle na čtení právě teď

Objevte široký výběr hotových čtecích brýlí s běžnými dioptriemi (počet dioptrií od +1,00 do +3,50), které si můžete snadno objednat až domů. Chcete ještě širší výběr? Nakonfigurujte si své brýle na čtení dle vašich představ - vyberte si obruby, přidejte jednoohniskové čočky a je to.

Z dlouhodobého hlediska nemohou hotové zakoupené brýle na čtení nahradit individuálně, na míru upravené brýle na čtení!

Jednu věc si musíte uvědomit: hotové brýle na čtení jsou sériově vyráběné produkty! U hotových brýlí na čtení jsou vzdálenost mezi panenkami a výška zabroušení obou čoček standardizované. Potíž je, že každý obličej je jiný. Pokud se vzdálenost vašich očí nebo jejich vertikální poloha za skly odlišují od standardních hodnot, mohou se u vás objevovat prizmatické vedlejší účinky, které mohou vést až k závratím, nevolnostem či bolestem hlavy.

Sériově vyráběné brýle na čtení mohou být pouze doplněním individuálně upravených brýlí na čtení. Pokud budete potřebovat velmi rychle pomoc pro vidění na blízko, nabízí vám společnost Fielmann v každé své pobočce velký výběr módních sériově vyráběných brýlí na čtení se standardním počtem dioptrií. A samozřejmě za garantovaně nízké ceny - Fielmann poskytuje Záruku vrácení peněz (záruku nejnižší ceny) i u sériově vyráběných brýlí na čtení.

Kromě toho korigují sériově vyráběné brýle na čtení pouze sférické refrakční vady se stejným optickým účinkem obou čoček. Pokud se liší počty dioptrií obou vašich očí nebo pokud je vaše rohovka - jak je tomu u mnoha lidí - lehce zakřivená (astigmatismus), neuvidíte se sériově vyráběnými brýlemi na čtení tak dobře a pohodlně jako s individuálně vyrobenými a upravenými brýlemi na čtení nebo brýlemi s progresivními čočkami.

Individuálně vyrobené brýle na čtení představují řešení! Pro pravidelné užívání doporučujeme zhotovení brýlí na čtení, které berou v úvahu individuální počet vašich dioptrií, vzdálenost vašich očí a individuální tvar obrub.

U společnosti Fielmann obdržíte individuálně, pro vás vyrobené brýle na čtení včetně pojištění brýlí na celý rok již za 890 Kč. Na všechny brýle poskytuje společnost Fielmann Tříletou záruku.

Fielmann změří vaše oči zcela bezplatně!

Presbyopie se objevuje téměř u všech lidí ve středním věku. Informace o počtu dioptrií vám poskytnou pravidelně prováděné kontroly a měření zraku u vašeho očního lékaře nebo optometristy. U společnosti Fielmann vám kompetentní a odborně vyškolení optici a optometristé změří zrak pomocí moderní technologie. A to kdykoli a bezplatně.
Více o bezplatném měření zraku