NÁŠ ZIMNÍ VÝPRODEJ

POUZE ONLINE: VYBRANÉ SLUNEČNÍ BRÝLE ZLEVNĚNÉ AŽ O 60 %

Dámské brýle

Dámské brýle

(863)

Filtr

Značka

Barva obruby

Materiál obruby

Vyzkoušet virtuálně

Cena

0 - 10500
0 - 10500


Dámské brýle: Fielmann

Dámské brýle zdůrazní váš osobní styl a výraz. Mohou to být pohodlné obruby pro všední den, obruby zvýrazňující úspěšnost podnikatelky nebo módní brýle: u společnosti Fielmann naleznete ke každému dámskému obličeji vhodné brýle. Vedle standardních velikostí vedeme také módní obruby vhodné pro širší a užší obličeje.
V každé naší optice prezentujeme velké množství brýlí: více než 2 000 obrub, top módní kolekci Fielmann, velké značky a mezinárodní návrháře. A protože není žena jako žena, nabízí Fielmann opravdu jedinečný výběr designů obrub. Od klasických elegantních, přes decentní minimalistické až po výrazné - tvary dámských brýlí jsou opravdu různorodé. K tomu si můžete vybírat mezi různými materiály, jako jsou plast nebo kov. U společnosti Fielmann naleznete samozřejmě i široký výběr slunečních brýlí.
Ať se jedná o brýle s multifokálními čočkami nebo brýle na čtení: dnes lze téměř všechny druhy ametropie korigovat i slunečními brýlemi!

Nechte si poradit a přijďte na vyzkoušení do vaší nejbližší pobočky Fielmann!


Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann – Vaše výhody.

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti


Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz


Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce


To by vás také mohlo zajímat

Dámské sluneční brýle

Kolekce pánských brýlí