Značka Prostředky na péči o kontaktní čočky

( 6 )

Prostředky péče o kontaktní čočky: Značky v optice Fielmann

Fielmann vám nabídne Prostředky na péči o kontaktní čočky významných značek a známých výrobců za zaručeně nízké ceny. V internetovém obchodě Fielmann můžete snadno online zakoupit produkty pro péči o kontaktní čočky Biotrue, EyeSee, Opti-Free, Blink a dalších oblíbených značek za zaručeně nízkou cenu díky Záruce vrácení peněz optiky Fielmann. Nebo použijte Automatické dodání a my vám budeme pravidelně doručovat kontaktní čočky a produkty na péči Kontaktní čočky až domů – s dopravou zdarma!

U společnosti Fielmann naleznete produkty pro péči o kontaktní čočky vhodné pro všechny kroky péče: All-in-one roztoky (víceúčelové roztoky) pro čištění povrchu, dezinfekci, uchovávání a oplachování. Jednokrokové a dvoukrokové peroxidové systémy (peroxidové systémy) pro desinfekci, neutralizaci a uchovávání. Čističe povrchů pro důkladné čištění povrchu čoček. Fyziologické roztoky pro oplachování po čištění a opětovné navhlčení. 

Uchovávací roztoky pro uložení kontaktních čoček přes noc. Odstranění proteinů pro důkladné čištění a odstranění proteinových usazenin. A Hydratační roztoky pro zvýšení vlhkosti během nošení kontaktních čoček.

Správná péče o kontaktní čočky je zvláště důležitá 

U kontaktních čoček by se nikdy neměla zanedbávat hygiena. Velmi důležitá je svědomitá péče o kontaktní čočky, aby se na jejich povrchu neusazovaly částečky nečistot nebo zbytky slzné kapaliny! Čím častěji se kontaktní čočky obnovují a vyměňují za nové, tím méně úsilí vyžaduje péče o ně. Naši experti na kontaktní čočky vám rádi poradí při výběru vhodných prostředků pro péči.
Více o správné péči o kontaktníčočky
Vyhledejte nejbližšího odborníka na kontaktní čočky Fielmann

Nákup prostředků pro péči o kontaktní čočky za zaručeně nízkou cenu v optice Fielmann 

Produkty pro péči o kontaktní čočky nakoupíte u společnosti Fielmann za zaručeně nízkou cenu. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. To je však jen jedna z mnoha výhod společnosti Fielmann.
Naše výhody & záruky.