Značkové a designové sluneční brýle v e-shopu Fielmann

V e-shopu Fielmann najdete více než 2 000 slunečních brýlí – včetně mnoha obrub od významných značek a mezinárodních návrhářů za zaručeně nízké ceny. Kupte si nové značkové sluneční brýle pohodlně online: Stačí si vybrat požadovaný model, vložit jej do nákupního košíku, dokončit objednávku a nechat si jej doručit domů. Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč!

Výhodný online nákup slunečních brýlí Ray-Ban, Gucci a dalších značek

Gucci je čistý Glamour. Černé sluneční brýle z nové kolekce Gucci podtrhují stylovost svého módního domu. Cool & Chic: Váš outfit perfektním způsobem doplní brýle značky Rodenstock. Americký styl, jasné kontury a barvy, srší z nich rychlost a svěžest: Tommy Hilfiger je se svým sportovním vzhledem přesně ve vašem hledáčku. Nebo kultovní značka Ray-Ban. Již mnohá desetiletí je zcela na špici. Sluneční brýle Ray-Ban jsou kultovní, ať už jde o Wayfarer nebo Aviator. Saint Laurent je symbolem extravagantního francouzského stylu a nabízí značkové sluneční brýle všech tvarů, barev a materiálů. Boss sluneční brýle odrážejí nejnovější trendy a jsou dokonalým doplňkem pro elegantní pracovní i volnočasový look. A samozřejmě naše vlastní Kolekce Fielmann, která kombinuje nejnovější trendy slunečních brýlí, vynikající kvalitu a bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

Zaručená UV ochrana

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí by měla být zaručená UV ochrana brýlovými čočkami před škodlivým UV zářením. Protože „spálení sluncem“ může utrpět nejen naše pokožka, ale i oči. Především lidé s citlivýma očima –  jako jsou děti a pacienti po operaci katarakty (šedého zákalu) –  by měli používat sluneční brýle v každém případě. Proto mají všechny naše sluneční brýle zaručenou ochranu před UV zářením: všechny sluneční brýle nabízené společností Fielmann nesou označení CE, tj. splňují požadavky normy ČSN EN ISO 12312-1 a směrnice 89/686 EHS – OOP. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením. 
Více o ochraně před UV zářením

Dioptrické sluneční brýle

Fielmann nabízí top módní sluneční brýle z kolekce Fielmann a široký výběr značkových slunečních brýlí a k nim zbarvené čočky s vašimi dioptriemi. Kupte si sluneční brýle online a naši oční optici vám poradí s výběrem dioptrických čoček. Bezplatné měření zraku je u společnosti Fielmann samozřejmostí. Přijďte do své pobočky Fielmann a nechte si komplexně zkontrolovat zrak.
Zerezervovat termín nyní

Virtuální vyzkoušení slunečních brýlí

Ať už jen tak hledáte inspiraci, chcete si prohlédnout různé styly nebo digitálně vyzkoušet své nové sluneční brýle: Díky možnosti virtuálního zrcadla Fielmann si můžete všechny obroučky vyzkoušet přímo na vašem chytrém telefonu na cestách nebo z pohodlí domova. Objevte přitom i náš velký výběr Dioptrické brýle.
Objevte nyní online

Nákup slunečních brýlí v optice Fielmann za zaručeně nízké ceny 

V optice Fielmann zakoupíte sluneční brýle zaručeně výhodně. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. To je však jen jedna z mnoha výhod společnosti Fielmann.
Naše výhody & záruky.