Digitální brýlové čočky: Fielmann - pro lepší pohled a méně stresu!

Čím dál častější užívání digitálních zařízení je zátěží pro naše oči - v běžném dni pak mohou pomoci speciálně upravené brýlové čočky.

Každý den se průměrně 80krát podíváme na nějaké digitální zařízení jako je chytrý telefon, tablet apod. Přitom je naše oko nuceno se během zlomku sekundy přizpůsobit od delší vzdálenosti na digitální zařízení na celkem malý displej.

Vzdálenost k našim digitálním pomocníkům je výrazně menší než vzdálenost k novinám nebo knize. Neustálá změna pohledu z dálky na blízko naše oko namáhá. Další zátěž představují rušivé odrazy vycházející z obrazovky a modro-fialové světlo z osvětlení obrazovky. Není tedy divu, že naše oči trpí čím dál více!

Dopady způsobené dlouhým užíváním těchto zařízení mohou způsobovat poruchy zraku a následkem mohou být unavené, suché či pálivé oči. Z důvodu vadného držení těla může docházet i ke ztuhnutí šíje a k bolestem hlavy. Přitom zde existuje řešení: digitální brýlové čočky.

V optice Fielmann nakupujete bez rizika!

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete brýle s digitálními čočkami zcela bez rizika: Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu.

Co jsou vlastně digitální brýlové čočky?

Takzvané digitální brýlové čočky byly vyvinuty na splnění potřeb v oblasti vidění v době tzv. digitalizace. Oči jsou podporovány díky cílené optimalizaci čoček v oblasti pohledu do blízka. Tyto čočky je možné používat celý den a tvoří tak skvělé doplnění vašeho multimediálního běžného dne.

Wellness pro oči: digitální čočky umožní, že se vaše oči budou cítit méně zatížené a celkově se budete cítit uvolněnější. Kromě toho je zde i možnost, že se tak budete moci déle a lépe soustředit a zaměřit svoji pozornost na určitou činnost.

Pro koho jsou digitální brýlové čočky vlastně určeny?

Digitální brýlové čočky jsou ideální pro zákazníky ve věku mezi 30 a 45 lety, a kteří při stálém zacházení s digitálními koncovými zařízeními vykazují první příznaky únavy a namáhání zraku, a to především při pohledu na blízko. A nehraje zde žádnou roli, zda jste dříve již brýle nosili či nikoliv.

Bezpečná cesta k vašim brýlím s digitálními čočkami: Fielmann.

Před koupí brýlí s digitálními čočkami je nutné provést přesné měření zraku. Ve všech pobočkách Fielmann vám kompetentní optometristé změří zrak nejmodernějšími technologiemi. A to kdykoliv a bezplatně.

Vyhledejte nejbližší pobočku Fielmann

Abyste mohli ve vašich brýlích s digitálními čočkami také zaručeně ostře vidět, je nezbytné odborné vycentrování čoček a další měření (pantoskopický úhel, vzdálenost brýlové čočky od vrcholu rohovky, prohnutí brýlového středu). Na základně těchto hodnot se vaše brýlové čočky na milimetry přesně vycentrují a zapracují do obrub.