Sluneční brýle

Sluneční brýle

(514)

Filtr

Cena

300 - 8120

Brýle pro

Vyzkoušet virtuálně

Tvar brýlí

Tvar obličeje

Značka

Vlastnosti čoček

Barva obruby

Barva čočky

Materiál obruby

Kategorie filtru

Cena
300 - 8120
Brýle pro
Vyzkoušet virtuálně
Tvar brýlí
Tvar obličeje
Značka
Vlastnosti čoček
Barva obruby
Barva čočky
Materiál obruby
Kategorie filtru


Sluneční brýle: Fielmann.

Sluneční brýle jsou vyjádřením módního vkusu, dobrým společníkem a nezbytným doplňkem každodenního perfektního vzhledu. Díky slunečním brýlím získají vaše oči optimální ochranu před sluncem a takový módní doplněk, na jaký si jen troufáte.

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je ochrana před škodlivým UV zářením. Všechny sluneční brýle z optiky Fielmann poskytují zaručenou ochranu před UV zářením. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích každý nový model slunečních brýlí z hlediska propustnosti, vhodnosti k užívání v silničním provozu a ochrany před UV zářením. Označení CE na vnitřní straně stranice dokládá, že dané sluneční brýle odpovídají normě ČSN EN ISO 12312-1 a vyhlášce OOP (EU) 2016/425.

V každé pobočce prezentuje Fielmann více než 2 000 brýlí. K tomu patří i velký výběr slunečních brýlí: kolekce Fielmann, velké značky i mezinárodní designéři.

Více o dámských slunečních brýlích

Více o pánských slunečních brýlích

Více o dětských slunečních brýlích

Chraňte své oči před škodlivým UV zářením

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí není krása, ale zaručená ochrana brýlovými čočkami před škodlivým UV zářením. Naše pokožka, ale také naše oči, mohou utrpět "popáleniny" od slunce. Varovným znamením jsou slzející, zarudlé oči. Nenechte to zajít tak daleko! Naše oči potřebují optimální ochranu před sluncem, protože se před UV zářením neumějí samy chránit. Kvalitní sluneční brýle jsou proto nezbytností! Filtrují světlo, chrání vaše oči před neviditelným, ale nebezpečným ultrafialovým zářením a zabraňují oslnění. Nepodstupujte žádné riziko! Bez slunečních brýlí může UV záření způsobit i zánět spojivek a rohovky. Později může dojít až k zákalu oční čočky. Poškodit se mohou také buňky sítnice. Především lidé s citlivýma očima, jako jsou děti a pacienti po operaci katarakty (šedého zákalu), by měli používat sluneční brýle v každém případě. 

Především na dovolené - je jedno, zda se procházíte po pláži nebo si užíváte na třpytícím se ledovci v horách - zatímco my odpočíváme, konají naše oči náročnou práci. Vodní plochy, písek a sníh odrážejí sluneční světlo daleko intenzivněji. To také znamená, že je zde záření silnější. Všude tam, kde se světlo odráží, pomáhají polarizační čočky slunečních brýlí, které nabízejí také zaručenou ochranu před UV zářením.

Jděte na jistotu!

Se slunečními brýlemi Fielmann máte vždy jistotu: všechny sluneční brýle, které Fielmann nabízí, mají označení CE a odpovídají také normě ČSN EN ISO 12312-1 a vyhlášce OOP (EU) 2016/425. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením.

Upozornění! Tmavé čočky nechrání automaticky před UV zářením!

Barva čoček nemá s ochranou před UV zářením nic společného. Intenzita zabarvení určuje pouze ochranu před oslněním. Nechte si poradit od vašeho optika Fielmann ohledně ochrany před UV zářením a při výběru správné kategorie filtru.
Více o kategoriích filtrů

Vše důležité o slunečních brýlích se dozvíte online na stránkách optiky Fielmann

Sluneční brýle jsou již dlouhou dobu atraktivním celoročním doplňkem. Léto, slunce a pláž jsou bez slunečních brýlí jako kornout bez zmrzliny! A přesto jsou tyto trendy brýle žádané i mimo horké dny. Na sjezdovku a později do baru na svahu by vás bez slunečních brýlí dle posledního výkřiku módy nenalákala ani ta nejtřpytivější zima.

Sluneční brýle jsou oblíbeným módním doplňkem. Retro nebo Ray-Ban, ve tvaru Wayfarer či Cat eye? Inspirované swingem šedesátých let nebo ve stylu nekonečné lásky květinových dětí? Fielmann představuje nepřeberné množství slunečních brýlí: na každé pobočce naleznete více než 2 000 dioptrických a slunečních brýlí. Top módní kolekce Fielmann, mezinárodní designéři a velké značky jako Christian Dior, Gucci a Rodenstock.

Nenechte se sluncem oslnit!

Kromě zaručené ochrany před UV zářením byste měli při nákupu slunečních brýlí vždy dbát také na správnou kategorii filtru. Kategorie filtru popisuje intenzitu zabarvení brýlových čoček. Poradenství ohledně kategorií filtrů a ochrany před UV zářením vám rád poskytne váš optik v nejbližší pobočce Fielmann. Věděli jste, že je sluneční záření intenzivnější na jihu než na severu? Pro vaše cesty na jih doporučuje Fielmann speciální čočky do slunečních brýlí se zvýšenou ochranou UV-400.

Sluneční brýle: Fielmann.

Vybírejte z různých materiálů obrub slunečních brýlí, jako jsou kov, titan, acetát, plast a další. V našich pobočkách naleznete ty správné sluneční brýle právě pro vás: od klasických pilotních brýlí, výrazných retro brýlí, v nerdovském nebo ve sportovním designu - Fielmann nabízí opravdu velký výběr! Chcete vytvářet kontrasty či záměrně narušit symetrii vašeho obličeje? Je dovoleno vše, co se vám líbí! Nechte si individuálně poradit a přijďte si vyzkoušet obruby do vaší nejbližší pobočky.

Zakoupit sluneční brýle Fielmann za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann zakoupíte sluneční brýle zaručeně výhodně. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Zde naleznete nejbližší pobočku Fielmann

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejné brýle levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby z kolekce Fielmann úspěšně splnily spotřební test dle normy ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce