Samozabarvovací brýlové čočky - dvoje brýle v jedněch obrubách!

Předpověď počasí hlásí "jasno až oblačno" nebo "Počasí bude proměnlivé." A vy si chcete vyrazit do přírody, plánujete výlet na kole nebo procházku v lese a jste nervózní, protože musíte při změnách počasí stále měnit svoje brýle?


Bez slunečních brýlí je příliš světla, se slunečními brýlemi je najednou příliš tma. Samozabarvovací brýlové čočky jsou právě zde skvělým řešením! Používáte multifokální brýle nebo brýle na dálku? Žádný problém! Samozabarvovací brýlové čočky nabízíme ve všech hodnotách dioptrií.

Naše oči každý den velmi tvrdě pracují. Neustále se přizpůsobují různým světelným podmínkám, jako je šero, stín, ostré umělé světlo nebo sluneční záření - a to vše, aniž bychom to vůbec vnímali. Samozabarvovací brýlové čočky pomáhají našim očím a umožňují pohodový a pohodlný pohled. Při používání samozabarvovacích brýlových čoček máte vlastně "dvoje" brýle v jedněch obrubách. Uvnitř nebo když je zataženo jsou čočky stejné jako u "normálních" brýlí, a pokud začně svítit slunce, máte jako mávnutím kouzelného proutku dioptrické sluneční brýle.

Jděte najisto!

Se slunečními brýlemi Fielmann máte vždy jistotu: všechny sluneční brýle, které Fielmann nabízí, mají označení CE a odpovídají také normě ČSN EN ISO 12312-1 a Vyhlášce OOP (EU) 2016/425. Společnost Fielmann navíc u brýlí testuje světelnou propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením ve vlastních laboratořích.