Měkké kontaktní čočky u společnosti Fielmann

I ten, kdo ještě nikdy neměl kontaktní čočky v ruce, okamžitě pozná rozdíl mezi "měkkými" a "tvrdými" čočkami: měkké se ohýbají ve všech směrech a vypadají jako elastický gel, tvrdé leží na špičce prstu a jsou pohyblivé pouze omezeně.


Při pohledu z blízka je také nápadný další rozdíl - měkké kontaktní čočky mají větší průměr než tvrdé a mohou pohlcovat také více vlhkosti.

Jsou velice přilnavé a dobře se oku přizpůsobí, a proto měkké čočky při nošení téměř necítíte. Z tohoto důvodu i proces přivykání je většinou kratší než u tvrdých kontaktní čočky. U společnosti Fielmann naleznete široký výběr měkkých kontaktních čoček:

Jsou měkké kontaktní čočky pro vás tou správnou volbou?

Pro správný výběr kontaktních čoček je třeba kompetentní poradenství od expertů na kontaktní čočky společnosti Fielmann. Nejprve je třeba zjistit druh zrakové vady, kterou je třeba korigovat. Tak se pomocí sférických kontaktních čoček koriguje krátkozrakost a dalekozrakost, pomocí torických čoček zakřivení ploch rohovky. Dalšími důležitými kritérii jsou vlastnosti vašich očí a slzného filmu, které jsou stejně důležité jako to, jak vypadají váš běžný pracovní den a vaše volnočasové aktivity.

Při aplikaci kontaktních čoček lze přesně určit, jaké čočky se pro vaše oči hodí a je možné optimálně korigovat vaši ametropii. Pokud se změní ostrost vašeho zraku, resp. se sníží či zvýší počet dioptrií, můžete to snadno zohlednit při dalším nákupu čoček. Při výběru kontaktních čoček vám naši optometristé rádi poradí.

Měkké čočky jednodenní, dvoutýdenní nebo měsíční

Vaše brýle vám dobře sedí, ale překážejí vám například při sportu? Žádný problém! Existují měkké kontaktní čočky, které se mění každý den, proto pokud tento typ budete používat, nepotřebujete roztoky na kontaktní čočky. Jednodenní čočky jsou tedy sice nejsnažší, ale také nejdražší možnost používání kontaktních čoček. Správno volbou jsou pro toho, komu nevadí si připlatit nebo pro toho kdo používá kontaktní čočky pouze na některé činnosti.

U společnosti Fielmann zakoupíte také výměnné měkké kontaktní čočky na 14 dní a na měsíc, a konvenční čočky tříměsiční a šestiměsíční a na jeden rok, které pak můžete používat delší dobu.

Kupte si kontaktní čočky!

V každé optice nabízí společnost Fielmann široký výběr značkových kontaktních čoček a prostředků na péči o ně za zaručeně nízké ceny. Vyhledejte již nyní nejbližší pobočku Fielmann!

K vyhledávání pobočky (0)

Velice důležité: správná péče o vaše kontaktní čočky

Moderní kontaktní čočky nabízejí velmi pohodlné užívání, ale přesto by se nikdy nemělo zapomínat na hygienu a na jejich správné čištění. Aby se na povrchu čočky neukládaly žádná částečky nečistot nebo zbytky slz, je řádná Péče o kontaktní čočky velice důležitá! Čím častěji se kontaktní čočky obnovují a vyměňují za nové, tím méně úsilí vyžaduje péče o ně. Správná péče o kontaktní čočky je však nesmírně důležitá. Naši experti na kontaktní čočky vám rádi poradí při výběru vhodných prostředků pro péči.

Zaručeně cenově výhodné: měkké značkové kontaktní čočky od společnosti Fielmann

Fielmann má na skladě měkké kontaktní čočky známých značek a výrobců za zaručeně nízké ceny. Záruka vrácení peněz od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.