Dětské sluneční brýle

Dětské sluneční brýle

(29)

Filtr

Cena

370 - 1600

Vyzkoušet virtuálně

Tvar brýlí

Tvar obličeje

Značka

Vlastnosti čoček

Barva obruby

Barva čočky

Materiál obruby

Kategorie filtru

Cena
370 - 1600
Vyzkoušet virtuálně
Tvar brýlí
Tvar obličeje
Značka
Vlastnosti čoček
Barva obruby
Barva čočky
Materiál obruby
Kategorie filtru


Dětské sluneční brýle: Fielmann - optimální ochrana pro dětské oči

I malé děti milují módní doplňky. Mají svůj vlastní styl a chtějí na dětském hřišti, ve školce a také na školním dvoře ve svých slunečních brýlích vypadat dobře. Pouze tehdy nosí děti své sluneční brýle také s láskou.
Děti jsou také často a rády venku. Jak v létě, tak i v zimě potřebují bezpečnou ochranu před silným slunečním zářením! Mnozí z rodičů jsou dnes velice opatrní a chrání citlivou pokožku svých dětí speciálními opalovacími krémy. Ochrana citlivých dětských očí kvalitními slunečními brýlemi se však bohužel stále ještě zanedbává. Mnozí rodiče nevědí, že dětské oči jsou daleko citlivější než oči dospělého člověka. Dětské oči jsou čiřejší a proto také propustnější pro sluneční svit. Barevné pigmenty, které působí jako přírodní filtr a zajišťují oku určitý stupeň ochrany, se vyvíjejí až s přibývajícím věkem. Proto by dětské oči neměly být nikdy vystavovány nebezpečnému krátkovlnnému UV záření bez odpovídající ochrany. Pokud se škodlivé UV záření dostane k nechráněnému oku, hrozí následné poškození čočky oka a sítnice. Proto potřebují především děti kvalitní sluneční brýle, které UV záření bezpečně zadrží.

Rada: dětské oči potřebují ochranu!

Nejdůležitější ze všech pravidel zní: chraňte oči svých dětí před sluncem! Rozhodujícím kritériem při nákupu slunečních brýlí pro děti je UV ochrana čočkami brýlí. Sledujte zaručenou ochranu brýlí před UV zářením!

Více o kategoriích filtrů

Dětské sluneční brýle mohou být veselé, ale nikdy nesmějí mít špatnou kvalitu!
Účinnou ochranu nabízejí pouze ty sluneční brýle, které pohlcují UV záření ze 100%.

Jděte najisto!
Se slunečními brýlemi Fielmann jdete vždy na jistotu: Všechny sluneční brýle, které Fielmann nabízí, mají označení CE a odpovídají také normě ČSN EN ISO 12312-1 a Vyhlášce OOP (EU) 2016/425. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích propustnost, vhodnost k užívání v silničním provozu a ochranu před UV zářením.

Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann – Vaše výhody.

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka
V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Třileté záruce
Dětské sluneční brýle mnoha barev, tvarů a stylů

Děti chtějí dovádět, hrát si a poměřovat své síly. Jejich brýle by měly tuto jejich lásku k pohybu vydržet! Sluneční brýle jsou brýle na ven a již z tohoto důvodu jsou vystaveny výraznému zatížení. Obruby by měly být vyrobeny z ohebného a současně z pevného a stabilního materiálu. Vhodným typem brýlí pro děti jsou brýle s plnými obrubami. U čoček slunečních brýlí doporučujeme lehké, odolné plastové materiály, jako jsou polykarbonát nebo CR-39. V optice Fielmann zakoupíte různé druhy čoček za zaručeně výhodné ceny. Dětské sluneční brýle musejí také dobře sedět. Nesmějí být příliš těžké ani nesmějí vytvářet otlaky za ušima nebo na nose. Měkké koncovky a sedýlka zajistí příjemný komfort při jejich nošení. Pogumované stranice umožňují lepší usazení brýlí při dětských hrách. Příliš malá skla nezajišťují přiměřenou ochranu. Sluneční brýle by měly dobře chránit oči a zabránit případným odrazům světla ze stran. Každý dětský obličej je jiný: široké stranice a obruby přizpůsobené v optice Fielmann zabraňují chybnému usazení slunečních brýlí. Šmouhy a deformace, poškrabání, matná skla a další poškození škodí ochrannému účinku brýlí; rozbité dětské sluneční brýle patří do odpadu. Děti rostou! Usazení brýlí je třeba pravidelně kontrolovat. V našich pobočkách Fielmann naleznete velký výběr modelů a značek slušivých, barevných a módních dětských slunečních brýlí. Naši optici těmto mladým zákazníkům rádi poradí. Vědí, že pro děti a mladistvé jsou sluneční brýle prostě cool! A to především v případech, pokud zjistí, že se svými slunečními brýlemi nejen dobře vypadají, ale že dobře vidí bez rušivého oslnění. Zajděte do naší nejbližší pobočky a vyberte si pro každý tvar obličeje vhodné sluneční brýle.

Najděte nejbližší pobočku Fielmann

Dětské sluneční brýle se zaručenou ochranou před UV zářením 

Barva čoček nemá s ochranou před UV zářením nic společného. Intenzita zabarvení zaručuje pouze ochranu před oslněním. Nechte si poradit od vašeho optika Fielmann ohledně ochrany před UV zářením a při správném výběru filtru.
Více o kategoriích filtrů

Fielmann: dioptrické sluneční brýle pro děti

Pokud vaše dítě nosí brýle, nemusí se ani u dioptrických slunečních brýlí vzdát jasného pohledu: čočkami s individuálními dioptrickými hodnotami je dnes možná korekce téměř všech druhů ametropie i pomocí slunečních brýlí.