Sluneční brýle na sport

Stvořeny pro sport: Jejich specializovaný design dělá ze sportovních slunečních brýlí ideálního parťáka na trénink outdoorových sportů. Nejen, že zajišťují lepší vidění, ale také chrání vaše oči před vnějšími vlivy a UV zářením.

Sportovní sluneční brýle

( 169 )
Strana 1 z 9

Objednejte si nyní online dámské i pánské sportovní sluneční brýle!

Předpokladem k úspěchu i bezpečnosti při sportu je vždy dobrý zrak. Přesto mnoho sportovců i s oční vadou trénuje lehkovážně bez brýlí. Sportovní sluneční brýle ovšem patří k výbavě profesionála, amatéra i rekreačního sportovce. Sportovní sluneční brýle jsou adekvátní alternativou pro téměř každou sportovní aktivitu, při které běžné sluneční brýle naráží na své hranice. V optice Fielmann naleznete velký výběr slunečních brýlí vhodných na sport. Využijte při výběru poradenství našich kompetentních očních optiků a optometristů.

Vyhledejte nyní vaši nejbližší pobočku Fielmann


Co jsou sportovní sluneční brýle?

Sportovní sluneční brýle jsou sluneční brýle, jejichž design je zaměřen na nošení při sportovních aktivitách. Pro „bystré oko“ jsou při sportu mimořádně důležité sportovní sluneční brýle s vašimi dioptriemi. Právě prostorové a periferní vidění při sportu často rozhoduje mezi vítězstvím a porážkou. Outdoorové sportovní brýle – jako lyžařské nebo plavecké brýle – chrání před UV zářením a větrem nebo chlorem a slanou vodou. Mívají zabarvená skla, bývají ergonomicky tvarované a nesmějí tlačit pod helmou.

Zabodujte se speciálními sportovními slunečními brýlemi!

Sportovní sluneční brýle se speciálními čočkami toho umí více. Brýlové čočky vybrané pro konkrétní sportovní aktivitu zajišťují maximální rozhled i v periferních oblastech, zvyšují kontrasty, vyrovnávají extrémní výkyvy osvětlení a zobrazují barvy co možná nejvěrněji. Brýle zvyšující kontrast – to jsou takzvané „modré filtry“, které mívají žlutou nebo oranžovou barvu – a pomáhají např. rychlejšímu rozeznávání nerovností asfaltu při jízdě na kole při chatrném světle nebo v lese. Golfisté mohou s těmito speciálními brýlovými čočkami lépe odhadnout sklon na greenu a dosáhnout s puttem výrazně lepších výsledků. Pro milovníky zimních outdoorových sportů se nabízejí speciální sportovní nebo lyžařské brýle, které zlepšují kontrasty bílé.

Koupit nyní lyžařské brýle online

Sportovní sluneční brýle s vašimi dioptriemi: Přímo do obruby nebo systém Clip-in

Pro sportovce s vadou zraku mohou být originální sluneční čočky bez problému nahrazeny vybroušenými dioptrickými čočkami i u slunečních brýlí s vysokým zakřivením. Osazením přímo do obruby získáte komfort nošení běžných sportovních brýlí a zároveň si dopřejete komfort neomezeného zraku. Systém Clip-in umožňuje kombinaci brýlové módy s vysokými dioptrickými hodnotami a díky výměnným zorníkům mohou být brýle vybaveny různými zorníky a využívány pro různé účely.

Sportovní sluneční brýle – optimální pro nositele kontaktních čoček!

Kromě toho existuje možnost používat sportovní sluneční brýle v kombinaci s kontaktními čočkami. Více o kontaktních čočkách

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu

Fielmann si stanovil nejvyšší standardy kvality a i v oblasti sportovních a sportovních slunečních brýlových čoček spolupracuje s předními výrobci. Za vysokou kvalitu našich ozkoušených sportovních brýlí ručíme našimi dlouholetými zárukami.

Více o Tříleté záruce

Sportovní sluneční brýle zaručeně výhodně!

V optice Fielmann nakupujete sportovní sluneční brýle za zaručeně výhodné ceny. Pokud během šesti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Záruka vrácení peněz