Pánské brýle

Nadčasový design, kvalitní materiály, dlouhotrvající komfort při nošení – z našeho velkého výběru pánských brýlí si vždy vyberete ty, které se k vám nejvíce hodí. Kupte si individuální pánské brýle snadno online: vyberte si obrubu, přidejte jednoohniskové čočky a nechte si brýle pohodlně doručit až domů – s dopravou zdarma!

Pánské brýle

( 3174 )
Strana 1 z 159

Pánské brýle: stylové a moderní

Nadčasový design, kvalitní materiály, trvalý komfort při nošení - to jsou pánské brýle z optiky Fielmann splňující i ty nejvyšší nároky.  Praktická zraková pomůcka nebo módní doplněk? Brýle pro muže od nás dokonale propojují funkci a formu, a to z nich dělá toho správného společníka pro každý den. Vybírat můžete z široké nabídky modelů z naší vlastní kolekce, včetně té Zero za nula korun, až po obruby od známých designérů.

Ty pravé brýle pro každého muže

U nás naleznete vhodný model brýlí pro váš styl i finanční možnosti.  V každé pobočce Fielmann na vás čeká více než 2 000 brýlových obrub, vybírat můžete od sportovních a výrazných až po ty jemné a elegantní.

Nezáleží na tom, zda sháníte obruby z acetátu ve vzhledu rohoviny nebo ušlechtile se lesknoucího kovu, naše nabídka je skutečně široká, moderní pánské brýle nabízíme v mnoha různých barvách, tvarech i materiálech. Při výběru prvních jednoohniskových nebo multifokálních brýlí může člověk rychle ztratit přehled, když vidí kolem tolik různých modelů, a proto jsme tu pro vás s našimi rozsáhlými odbornými znalostmi, abychom vás celý procesem provedli - od první zkoušky až po zhotovení individuálně upravených brýlových čoček.

Brýle upravené dle vašich potřeb vám mohou výrazně usnadnit každodenní život. Pokud přesně nevíte, na co máte při výběru dát pozor, položte si před nákupem například tyto otázky:

  • Sedí mi brýle dobře, aniž by tlačily nebo mi klouzaly z nosu?

  • Vyhovuje mi zorné pole a je obruba brýlí dostatečně velká?

  • Budou se mi brýle líbit i v budoucnu a hodí se k mému celkovému stylu?

Pánské brýle pro zvláštní příležitosti

Kromě klasických pánských brýlí pro korekci zraku naleznete v optice Fielmann také kvalitní Lyžařské brýle a Sportovní brýle. Chraňte své oči optimálním způsobem před škodlivým UV zářením, ale nedělejte kompromisy z hlediska vašeho stylu či pohodlí. Doplňte váš letní styl ležérními Slunečními brýlemi s vhodnými dioptriemi.

Jaké pánské brýle se hodí k vašemu obličeji?

Ke každému tvaru obličeje existuje vhodný model brýlí, který přednosti obličeje zvýrazní. Vhodnou pomůckou je především Určení tvaru obličeje.

Pánské brýle pro hranatý obličej

Jsou  kontury vašeho obličeje výrazné a rovnoměrně široké? Se zaoblenými tvary brýlí bude váš obličej působit harmoničtěji. Jak byste se cítili s frajerskými brýlemi pro piloty nebo s kulatými extravagantnějšími brýlemi? Pokud chcete ještě více zvýraznit své mužné rysy, můžete sáhnout také po hranatých brýlových obrubách.

Brýle pro kulatý obličej

Máte kulatý obličej a bradu? Pak jsou pro vás  vhodné hranaté nebo úzké brýle. Kulatá skla v malých obrubách v tomto případě příliš nedoporučujeme, protože nevnáší téměř žádný kontrast ke tvaru vašeho obličeje.

Obruby pro obličej ve tvaru srdce

Máte vystouplé lícní kosti, široké čelo a spíše užší bradu? Pak vám budou slušet téměř všechny tvary brýlí. Hranaté obruby rysy vašeho obličeje spíše zvýrazní, zatímco kulaté nebo oválné vytvoří perfektní soulad.

Pánské brýle pro oválný obličej

Obličej oválného tvaru se vyznačuje úzkou bradou i čelem. Stejně jako u obličeje ve tvaru srdce se také k oválným obličejům hodí téměř všechny brýlové obruby. Experimentujte a zkoušejte nejrůznější tvary a designy brýlí. Jediná výjimka jsou úzké obruby, neboť prodlužují oválný tvar obličeje, a proto nejsou příliš vhodné.

Nakupujte pánské brýle online s prvotřídními službami optiky Fielmann

Již jste si vybrali brýle vašich snů nebo si chcete raději koupit Kontaktní čočky? Navštivte kdykoliv náš e-shop nebo některou z našich poboček. Těšíme se na vás!