NÁŠ ZIMNÍ VÝPRODEJ

POUZE ONLINE: VYBRANÉ SLUNEČNÍ BRÝLE ZLEVNĚNÉ AŽ O 60 %

Pánské brýle

Pánské brýle

(784)

Filtr

Značka

Barva obruby

Materiál obruby

Vyzkoušet virtuálně

Cena

0 - 9690
0 - 9690


Pánské brýle: Fielmann

O pánských brýlích se dlouhou dobu ve spojení s módou vůbec neuvažovalo. Dnes je však vše jinak. I díky společnosti Fielmann existují slušivé, krásné brýle určené pro moderního muže, který jde s trendy. Mohou to být pohodlné obruby pro všední den, obruby zvýrazňující úspěšnost podnikatele nebo módní brýle jako symbol mužnosti: v optice Fielmann naleznete ke každému obličeji vhodné brýle. Vedle standardních velikostí vedeme také módní obruby vhodné pro širší a užší obličeje.

Dnes lze téměř všechny druhy korigovat upravit brýlemi se správnými dioptrickými hodnotami. A je zcela jedno, zda právě potřebujete brýle na čtení, na dálku nebo multifokální brýle: naši optici vám při výběru vhodných brýlí vždy rádi poradí.

V každé naší optice představujeme velké množství brýlových obrub: více než 2 000 obrub, top módní kolekci Fielmann, velké značky a mezinárodní návrháře. U mužů nepřevládá žádný konkrétní styl, a proto má Fielmann jedinečný výběr různých obrub: klasicky elegantní obruby jsou dnes stejně žádané jako čistý purismus nebo odvaha k výraznějším tvarům. Dále si můžete vybírat mezi různými materiály, jako jsou plast nebo kov. Přijďte na vyzkoušení do pobočky Fielmann.

Vyhledejte nejbližší pobočku Fielmann


Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann – Vaše výhody.

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti


Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz


Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce


Mohlo by vás také zajímat

Kolekce dámských brýlí
Kolekce slunečních brýlí