• můj účet
  Najděte pobočku a zarezervujte si
  schůzku
  DRUHY KONTAKTNÍCH ČOČEK

  Barevné kontaktní čočky: wow efekt celebrit i ve vašich očích!

  Královna okázalosti Paris Hilton a popová hvězda Britney Spears zdůrazňují svůj ženský půvab modrými kontaktními čočkami. Také Tom Cruise již vyzkoušel barevné čočky. Ve filmové klasice „Interview s upírem“ měl jeho pohled díky kontaktním čočkám opravdu speciální hloubku.


  Herec Robert Pattinson ze série „Stmívání“ používal zlato-hnědé kontaktní čočky. Všechny hvězdy dosahují s barevnými kontaktními čočkami jedné věci: jejich obdivovatelé jim hledí hluboko do očí a jsou prostě fascinováni.

  Hollywood objevil barevné kontaktní čočky ve formě speciálního efektu již daleko dříve a udělal z nich úspěšný trend. Dnes nejsou barevné kontaktní čočky chloubou pouze VIP osob. Kdo chce změnit barvu svých očí, může to udělat během několika málo sekund.

  Barevné čočky: barva očí dle nálady a chuti

  Máte chuť změnit barvu svých očí? U společnosti Fielmann naleznete velký výběr kontaktních čoček různých barev. Barevné kontaktní čočky nebo tónovací kontaktní čočky existují jako jednodenní, ale také jako měsíční čočky. Struktura duhovky propůjčuje také barevným kontaktním čočkám přirozený vzhled. A to nezávisle na tom, zda máte světlé nebo tmavé oči. Budete překvapeni, jak výrazný je účinek barevných kontaktních čoček. Upoutají pozornost skutečně každého!

  A dobrá zpráva je, že i barevné kontaktní čočky umožňují ničím nerušený pohled a váš zrak nijak neovlivňují! Oblast zornice, kterou se do vašeho oka dostává světlo, je průhledná i v případě barevných kontaktních čoček.  

  Fielmann má na skladě barevné kontaktní čočky všech velkých značek a jiných výrobců za zaručeně nízké ceny.  Záruka vrácení peněz (záruka nejnižší ceny) od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.

  Jak naleznu vhodné barevné kontaktní čočky?

  Správný výběr záleží především na požadované barvě oka, ale také na individuálních vlastnostech vašeho oka a slzného filmu. Při přizpůsobení kontaktních čoček lze přesně určit, jaký produkt se k vašim očím přesně hodí. V zásadě platí, že veškeré barevné kontaktní čočky od společnosti Fielmann uživatelé vždy dobře snášejí.

  Při výběru barevných kontaktních čoček vám naši experti na kontaktní čočky rádi nezávazně a zdarma poradí.

  Rozhodující pro dlouhodobě úspěšné nošení kontaktních čoček není jen jejich správný výběr: také u barevných kontaktních čoček závisí komfort jejich nošení a ostrost vidění na mnoha dalších faktorech. Důležitými kritérii při výběru kontaktních čoček je anatomie vašich očí, denní doba nošení a situace, kdy čočky používáte.

  Přijďte do některé z poboček společnosti Fielmann a nechte si nezávazně poradit u některého z našich expertů. V pobočce si můžete také různé barevné čočky vyzkoušet a přitom zjistíte, která barva je pro vás nejvhodnější.

  Zeichenfläche 4 user-loggedout user-loggedin Compass Rechnung Przelewy24 pobraniem PayPal Visa Mastercard dobirka