Fielmann sluneční brýle

( 441 )
Strana 1 z 23

Sluneční brýle Fielmann

Společnost Fielmann se od svého spuštění v roce 1972 stala synonymem pro optiku s kvalitními a stylovými brýlemi. Z jedné malé pobočky v německém Cuxhavenu se postupem času zrodila společnost zpřístupňující širokou nabídku módních a dobře vypadajících brýlí nejen celé střední Evropě, ale třeba i Španělsku a Itálii. Hlavní filozofií a důvodem úspěchu brýlí značky Fielmann je férový a přátelský přístup k zákazníkům, kompetentní personál a neustálá inovovace.

K tomu patří i ustavičné rozšiřování nabídky a výroba vlastních produktů – u značky Fielmann dnes můžete najít více než 2000 brýlí různých tvarů, barev a materiálů. Mimo klasické dioptrické nabízí optika Fielmann také sluneční brýle, a to hned v několika kategoriích. Ať už hledáte pro dámy, pro pány, pilotky, hranaté, oválné, nebo polarizační, na jedné z téměř 1000 poboček či e-shopu určitě najdete ty dokonalé.

Sluneční brýle z optiky, nebo od optiky? Obojí!

Pokud sháníte kvalitní sluneční brýle, které se nerozviklají hned po prvním použití, pak jste na správném místě. V optice Fielmann nabízíme pouze ty nejlepší a důkladně testované produkty, což se týká i brýlí z naší výroby. Veškeré sluneční brýle jsou totiž kontrolovány týmem vědců dohlížejících na dodržení 100% ochrany před škodlivým UV zářením. Úroveň ochrany před slunečními paprsky lze ale posunout ještě o krok dál, protože určité typy brýlí značky Fielmann jsou zároveň polarizační.

Vysoká ochrana před slunečním zářením je snad jedinou věcí, kterou mají všechny naše sluneční brýle společnou, v ostatních ohledech jsou velmi rozdílné, díky čemuž si v optice Fielmann vybere každý! V nabídce jsou samozřejmě základní tvary obrub jako hranaté, kulaté, oválné, pilot, ale také mnoho dalších. Asi už jste slyšeli, že každému tvaru obličeje lichotí jiný typ brýlí. Pokud byste s výběrem měli problém, neváhejte navštívit jednu z poboček optiky Fielmann a nechat si poradit od našeho ochotného a odborného personálu.

Široký výběr slunečních brýlí Fielmann

Co se týká barev a jejich kombinací, budete jako v sedmém nebi. Nabídka uspokojí jak milovníky lesklých kovů, tak fanoušky červené, světlých odstínů bílé a béžové, ale také klasické černé. Kdo by si z barev nevybral, klidně si může koupit brýle transparentní. Nejlepší jsou ovšem kombinace různých barev obrub a čoček. Červené brýle a fialové čočky? Máte je mít. Modré s růžovou? Není problém. Fielmann sluneční brýle uspokojí zkrátka každý vkus.

V neposlední řadě si budete moci vybrat také mezi materiály, z nichž jsou obroučky vyrobené. Nejoblíbenější brýle značky Fielmann jsou zhotovené z ušlechtilé oceli a nabízené v mnoha tvarech a barvách. V nabídce jsou ovšem také obruby z acetátu, plastu nebo TR90. Sortiment je opravdu široký, o čemž se můžete přijít přesvědčit na některou z poboček Fielmann nebo náš e-shop.

Fielmann jako záruka kvality

Protože jsme o kvalitě námi nabízených brýlí zcela přesvědčeni, na veškeré nákupy poskytujeme kromě prodloužené Tříleté záruky také Záruku spokojenosti a Záruku vrácení peněz. Věříme totiž, že nákup brýlí Fielmann pro vás bude tou nejlepší možnou volbou.

Záruka spokojenosti

Může se stát, že vaše brýle přestanou splňovat vaše očekávání. Na pobočce optiky se do nich zamilujete, ale doma vám už tak hezké připadat nebudou. Možná vám přestala vyhovovat jejich barva nebo jste si chtěli raději koupit brýle sportovní, a vy teď máte doma produkt, který nevyužijete.

Pro společnost Fielmann je spokojenost zákazníků prioritou, proto na všechny zakoupené produkty nabízí Záruku spokojenosti. Pokud vaše nově zakoupené brýle nesplňují vaše očekávání, můžete kdykoliv dostat peníze zpět, nebo si místo nich vybrat jiné.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz Naším cílem je, aby optika Fielmann brýle zpřístupňovala všem a za férovou cenu, a proto naše produkty prodáváme v porovnání s konkurencí nejlevněji. Pokud by se stalo, že si koupíte brýle Fielmann a během šesti následujících týdnů narazíte na ten stejný produkt za nižší cenu v jiné optice, vrátíme vám plnou kupní cenu. Můžete tak mít jistotu, že za brýle zaplatíte tu nejnižší částku.

Více o Záruce vrácení peněz