Rodenstock sluneční brýle

( 26 )
Strana 1 z 2

Sluneční brýle Rodenstock: špičková kvalita a skvělý vzhled

Lídr v oblasti oční optiky již více než 140 let

Kdo si potrpí na kvalitní (sluneční) brýle a hledá jen to nejlepší pro svůj zrak, už nemusí. Nejkvalitnější produkty v oblasti oční optiky svým zákazníkům totiž nabízí Rodenstock; německá firma, která už přes 140 let kraluje řemeslu vyrábění brýlí. Za tu dobu dokázala nasbírat cenné poznatky, díky čemuž je schopna dosáhnout špičkového řemeslného zpracování a přesného broušení. Samozřejmě ale nechybí ani neustálé inovování technologií. Každý model brýlí Rodenstock kombinuje uživatelský komfort a estetiku, ani jedna stránka tedy nepřijde zkrátka. Kromě designu je pro jejich brýle typická přesnost materiálu a funkčnost jednotlivých brýlí. A protože je nabídka této společnosti velmi obsáhlá, podíváme se jí teď na zoubek!

Když se tradice snoubí s inovací

Jak už bylo zmíněno, Rodenstock představuje tradiční německou kvalitu. Všechny součástky komponující brýle, jak sluneční, tak dioptrické, jsou vyráběny v Německu. U tradičních postupů a vědomostí to ale nekončí, neboť Rodenstock dohromady napočítá přes 500 patentů a patentových žádostí zaměřených na inovaci brýlových čoček, obrub a přístrojů. Můžete si tedy být jisti, že neusnuli na vavřínech, protože své technologie neustále inovují a testují nové vylepšováky, aby byl každý další model brýlí ještě o krok blíže k dokonalosti.

Sluneční brýle Rodenstock

Co se týče brýlí slunečních, na výběr je zde mimo jiné široká paleta barev čoček. Aby nedošlo k omylu: barva čoček je nejen designovým odlišením od davu či vyjádření vašeho stylu, ale každá z nich svému uživateli nabízí jisté optické vlastnosti: v čočkách hnědé barvy budete dokonale vnímat kontrasty, ty modré jsou naopak díky svým vlastnostem nejvhodnější pro řízení atd.

Ať už si ale barvu čoček vyberete jakoukoliv, vždy máte možnost zvolit sluneční brýle s dioptriemi, nebo bez nich. Každý model zároveň poskytuje kompletní ochranu před UV zářením a oslněním, což ale není na úkor přirozeného podání barev ani vnímání kontrastů.

Sluneční brýle toho s vámi obyčejně hodně zažijí – berete je s sebou do města, na pláž, na hory… Díky ochranné vrstvě Solitaire Protect Sun 2 se o ně už ale nemusíte bát, protože ta chrání brýlové čočky před škrábanci, nečistotami, mastnotou… zkrátka čímkoliv, co by vás na cestě za dobrodružstvím mohlo potkat.

Vyberte si své brýle Rodenstock v optikách Fielmann

Klasické sluneční brýle lenonky byste u značky Rodenstock hledali těžko, což ovšem neznamená, že si v optice Fielmann nevyberete ty, které vám padnou nejlépe. Kvalitní a perfektně padnoucí sluneční brýle nejen ochrání váš zrak před sluncem, ale mohou být i praktickým společníkem například při sportu, při dlouhé jízdě autem nebo na pláži. Při nákupu slunečních brýlí mějte vždy na paměti, proč si je pořizujete, a na základě toho vybírejte správný filtr či model pro konkrétní účely. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, nemusíte mít obavy; v každé pobočce optiky Fielmann na vás bude čekat ochotný personál, který vám ohledně nákupu ideálních brýlí s radostí poradí.

Optiky Fielmann vás podrží

Kromě kvality a nadčasového designu, které nabízí každý model brýlí Rodenstock, jsou zde ještě záruky ze strany optiky Fielmann, o nichž byste měli zaručeně vědět.

Záruka spokojenosti

Kromě Tříleté záruky na každé zakoupené sluneční brýle Rodenstock pro vás máme připravenou také Záruku spokojenosti. Pokud byste nebyli se zakoupenými brýlemi spokojeni, můžete je bez uvedení důvodu vrátit a dostat peníze zpět, nebo je vyměnit za jiné. Profesionální personál každé z našich poboček vám s vyřízením ochotně pomůže, stejně jako s výběrem nového modelu, případně koupí dalších brýlí.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Pokud se chystáte koupit některé sluneční brýle Rodenstock, cena jednotlivých modelů nebude nejnižší. Všichni ale víme, že na takovém zboží není radno šetřit. Se Zárukou vrácení peněz budete mít jistotu, že brýle koupíte za nejnižší cenu široko daleko. Pokud byste totiž v průběhu 6 týdnů po koupi vašich nových brýlí narazili na ten samý model, ale levnější, brýle můžete vrátit a dostat své peníze zpět. Díky tomu si budete moci brýle pořídit za skutečně nejnižší cenu.

Více o Záruce vrácení peněz