Nike sluneční brýle

( 78 )
Strana 1 z 4

Nike: navrženo pro sport

Spoluzakladatel značky Nike Bill Bowerman kdysi jasně definoval poslání tehdy nově vznikající módní stálice: „Přinášet inspiraci a inovaci každému sportovci světa“.  Filozofie značky Nike tedy byla od samého počátku míněna a tvořena právě pro sportovce. Svého poslání – stát se sportovní společností číslo jedna – pak dosáhli do posledního detailu. Od roku 1964, kdy se objevily první náznaky vzniku této společnosti, se doplňky, obuv a oblečení Nike staly fenoménem ve světě sportu, ale i mimo něj. V současnostií však Nike vyhledává každý, kdo si potrpí na kvalitu, pohodlí a originalitu.

Zpočátku se společnost Blue Ribbon Sports, přímý předchůdce Nike, věnovala pouze distribuci japonské obuvi. Jak ale všichni víme, cokoli japonského je synonymem kvality. V roce 1971 oficiálně vzniká společnost Nike, pojmenovaná po řecké bohyni vítězství, a ihned na trh přináší vlastní model bot. V roce 1977 se na scéně neobjevil nikdo jiný než samotný letecký inženýr Frank Rudy, a do společnosti přinesl koncept tlumení pomocí vzduchu – to byl samotný počátek následného evergreenu s jedinečnou technologií, Nike Air. Postupem času Nike pronikala do jednotlivých sportů, ovšem s jedním si sedli lépe než s kterýmkoli jiným: s tenisem.

Od hlavy až k patě

K výrobě sportovních bot se posléze přidalo oblečení, a pochopitelně i doplňky: v současnosti tedy není žádný problém sehnat veškeré vybavení na jakýkoliv sport právě od značky Nike. A patří sem samozřejmě i sluneční a dioptrické sportovní brýle. Brýle Nike jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy značky. Jejich odolnost z nich činí perfektní brýle pro jakoukoli aktivitu, na kterou si jen vzpomenete. Je tomu přizpůsoben i jejich jedinečný design. V optikách Fielmann vám nabízíme výběr ze širokého sortimentů dioptrických a slunečních brýlí Nike pro dámy i pány.

Co se týče praktického designu obou typů brýlí, možná není tak působivý, jak by si někteří mohli představovat – drží se klasických hranatých linií, nic excentrického zde nehledejte. Tento drobný „nedostatek“ ale kompenzuje výběrem barev čoček u brýlí slunečních.

Stejně jako boty, i sluneční brýle Nike představují vrchol inovace a kreativity s ohledem na praktičnost. Samozřejmostí je ochrana před UV zářením, a to jak při sportu, tak při každodenním nošení. Nike brýle by tedy měly být povinnou výbavou pro vás i vaše nejbližší. Skvělá zpráva je, že v optikách Fielmann je seženete za nejnižší ceny široko daleko, a můžete si proto pořídit třeba jedny do každého batohu. Ať už jedete na hory či k moři, s kvalitními brýlemi Nike budete vždy připraveni.

Nákup brýlí bez starostí

Dioptrické brýle Nike jsou vždy tou správnou volbou: tradiční a střízlivý styl, lehké obroučky, čočky na míru – stačí se jen poradit s ochotným personálem kterékoli optiky. Samozřejmostí je i možnost nákupu v e-shopu, jehož součástí je virtuální zrcadlo, se kterým si brýle můžete prostřednictvím web kamery vyzkoušet a nekupovat tedy zajíce v pytli. A i kdybyste náhodou sáhli vedle, v optice Fielmann vás podržíme.

Záruka spokojenosti

Na každý zakoupený model brýlí platí Tříletá záruka, tak jistí si v optice Fielmann kvalitou svých brýlí jsme. Kromě toho také vězte, že pokud byste nebyli s brýlemi z nějakého důvodu spokojeni – nesednou vám tak, jak byste si přáli, dostali jste darem model, který už doma máte a chcete jiný – můžete brýle vyměnit nebo vrátit a nechat si vrátit peníze.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

A to ještě není všechno, teď se podržte: pokud během 6 týdnů následujících po vaší koupi dioptrických nebo slunečních brýlí najdete ten samý model v jiném obchodě za nižší cenu, můžete brýle vrátit a zažádat o vrácení peněz. Život je příliš krátký na to, abychom si navzájem házeli klacky pod nohy!

Komu by to snad ještě nebylo jasné: koupit Nike v optice Fielmann je zkrátka sázka na jistotu. Ať už vyrážíte do města, k vodě nebo na hory, s brýlemi Nike v batohu nic nezkazíte. Tak vzhůru za dobrodružstvím!

Více o Záruce vrácení peněz