Designové & značkové brýle v optice Fielmann

V každé pobočce Fielmann najdete více než 2 000 brýlí – včetně mnoha obrub významných značek a mezinárodních návrhářů za zaručeně výhodné ceny. Ať už jako sluneční nebo jako dioptrické, u nás naleznete své nové značkové brýle. Nechte se inspirovat naším širokým výběrem značek.

Koupit Ray-Ban, Gucci a další značkové brýle v optice Fielmann

Gucci je čistý Glamour. Nová kolekce Gucci zdůrazňuje extravagantní styl tohoto módního domu. Cool & Chic: Váš outfit perfektním způsobem doplní brýle značky Rodenstock. Americký styl, jasné kontury a barvy, srší z nich rychlost a svěžest: Tommy Hilfiger je se svým sportovním vzhledem přesně ve vašem hledáčku. Nebo kultovní značka Ray-Ban. Již mnohá desetiletí je zcela na špici. Brýle značky Ray-Ban jsou kultovní, ať už jde o brýle Wayfarer nebo Aviator. Saint Laurent je symbolem extravagantního francouzského stylu a nabízí značkové brýle všech tvarů, barev a materiálů. Boss brýle odrážejí nejnovější trendy a jsou dokonalým doplňkem pro elegantní pracovní i volnočasový look. A samozřejmě naše vlastní Kolekce Fielmann, která kombinuje nejnovější trendy v oblasti brýlí, vynikající kvalitu a bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

Bezplatné měření zraku u společnosti Fielmann

Měření zraku online poskytuje pouze předběžnou informaci o stavu vašeho zraku. Pro zjištění individuálního stavu vašeho zraku a stanovení dioptrických hodnot pro brýle je nezbytností plnohodnotné Stanovení dioptrií (měření zraku). Přijďte do vaší Pobočka Fielmann a nechte si zde zdarma a komplexně zkontrolovat vaše oči.
Zerezervovat termín nyní

Virtuální vyzkoušení brýlí

Ať už jen tak hledáte inspiraci, chcete si prohlédnout různé styly nebo digitálně vyzkoušet své nové sluneční brýle: Díky možnosti virtuálního zrcadla Fielmann si můžete všechny obroučky vyzkoušet přímo na vašem chytrém telefonu na cestách nebo z pohodlí domova. Objevte náš velký výběr Sluneční brýle, které si můžete objednat pohodlně online a nechat si je doručit až domů.

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann koupíte dioprické brýle za zaručeně výhodnou cenu. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. Ale to je pouze jedna z výhod, které Fielmann poskytuje.
Naše výhody & záruky.