Brýle Tommy Hilfiger v optice Fielmann

Pokud dokáže nějaká značka vyzařovat typický americký styl východního pobřeží ve všech jeho formách, pak je to jedině Tommy Hilfiger. Tato značka, která se ve své tvorbě často inspiruje barvami americké národní vlajky, nastavuje laťku trendů v oblasti oblečení i brýlí opravdu vysoko. Pokud chcete skloubit sportovní ležérnost a čistou eleganci, vedou všechny cesty ke značce Tommy Hilfiger.

Vedle slunečních brýlí byly také dioptrické brýle Tommy Hilfiger navrženy v duchu pohodové elegance, ve které je perfektně zvýrazněn styl a individualita každého zákazníka.

Cool, nóbl, pohodové -  brýle Tommy Hilfiger vytyčují nové hranice

Z kvalitního plastu nebo jemného kovu, to jsou brýlové obruby Tommy Hilfiger, které posunou váš outfit o úroveň výš ladným propojením sportovních a elegantních prvků. Design brýlových obrub sahá od jednoduchých tvarů až k těm extravagantním a součástí portfolia jsou ty v decentních barvách, ale i velice nápadné a pestré modely.

Zvláštní pozornost si zaslouží jeden estetický prvek, kterým se vyznačuje mnoho modelů brýlí Tommy Hilfiger, je to vertikální proužek v kontrastní barvě, který zdobí buď stranice nebo rámeček brýlí, a kterého si u mnoha modelů všimnete hned na první pohled.

Přestože si brýle značky Tommy Hilfiger i nadále zachovávají jistý druh střídmosti, dokáží ji umně zkombinovat s nadčasovým  “Preppy-Look” (konzervativní styl oblíbený na elitních školách v USA) a  povznést vše na moderní úroveň dnešní doby.  Propojuje se zde nadčasový sportovní vzhled se současnými cool trendy. To, co platí pro módní oblečení Tommy Hilfiger, se promítá také v oblasti brýlové módy.

Jako vkusný, nadčasový a elegantní módní doplněk podtrhnou brýle Tommy Hilfiger váš osobitý vzhled a nebudou jen pomůckou pro korekci zraku. Nedbalá elegance ve spojení s nádechem elitářské extravagance, která se však nikdy neprezentuje násilně, to je přesně to, co reprezentují brýlové obruby Tommy Hilfiger a díky čemuž je tato americká značka úspěšná po celém světě.

Vyberte si vhodné brýle Tommy Hilfiger u společnosti Fielmann

Nezáleží na tom, zda potřebujete nové brýle na čtení, nebo si chcete nechat vyrobit korekční brýle s dioptrickými čočkami Tommy Hilfinger, u společnosti Fielmann na vás čeká značková kvalita ve spojení s top službami.

Naši optici a optometristé na pobočkách vám pomohou nejen s výběrem těch správných obrub Tommy Hilfiger, ale případně vám je i upraví tak, aby splňovaly maximální komfort při nošení.