Měsíční čočky

(22)

Filtr

Cena

269 - 1039

Značka

Počet čoček

Výrobce

Cena
269 - 1039
Značka
Počet čoček
Výrobce


Měsíční čočky u společnosti Fielmann

U mnoha druhů sportů a volnočasových aktivit jsou kontaktní čočky atraktivním doplněním či alternativou k vašim brýlím. U společnosti Fielmann obdržíte měkké kontaktní čočky také jako měsíční čočky. Tyto kontaktní čočky můžete přes den nosit po dobu až čtyř týdnů. Existují dokonce speciální měsíční čočky, které můžete nosit nepřetržitě jak ve dne, tak i v noci.

Měsíční kontaktní čočky krásně přilnou k očím a v případě jejich odborné aplikace je v oku vůbec nebo téměř nepocítíte. A tedy i proces přivykání je většinou kratší než u tvrdých kontaktních čoček. Ve srovnání s denními čočkami umožňují měsíční čočky individuálnější korekci.

Následná kontrola

Jste se svými kontaktními čočkami stále ještě spokojeni? Dodatečná kontrola se vyplatí v každém případě: v optice Fielmann naši kvalifikovaní optometristé prověří, zda vám kontaktní čočky správně sedí a zda je dobře snášíte.

K vyhledávání pobočky

Zkušební čočky na vyzkoušení domů 

U společnosti Fielmann si můžete všechny běžné kontaktní čočky odnést domů na bezplatné vyzkoušení. Naši kompetentní optometristé prověří polohu čočky v oku a také to, jak dobře ji snášíte. Vhodné kontaktní čočky naleznete společně po konzultaci s vaším odborníkem na kontaktní čočky.

Zaručeně cenově výhodně: měsíční čočky u společnosti Fielmann 

Fielmann má na skladě Měsíční čočky velkých značek a jiných známých výrobců za zaručeně nízké ceny.  Záruka vrácení peněz (záruka nejnižší ceny) od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann


Jsou pro vás měsíční kontaktní čočky tou správnou volbou?

Zda jsou měsíční kontaktní čočky pro vás tou správnou volbou závisí především na tom, jaký druh zrakové vady potřebujete upravit. Dalšími důležitými kritérii při výběru vhodných kontaktních čoček jsou vlastnosti vašich očí a slzného filmu.

Při aplikaci kontaktních čoček lze přesně určit, jaký produkt se k vašim očím a ke každodenním požadavkům nejlépe hodí. Při výběru vašich kontaktních čoček vám naši optometristé rádi a nezávazně poradí.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann

Správná péče o vaše měsíční kontaktní čočky

Kontaktní čočky nabízejí velmi pohodlné užívání, ale přesto by se nikdy nemělo zapomínat na hygienu a na jejich správné čištění. Řádná péče o kontaktní čočky je velice důležitá, aby se na povrchu čočky neukládaly žádné částečky či zbytky nečistot. Při správné péči o kontaktní čočky odstraníte usazeniny, chráníte své zdraví a máte vždy jasný pohled. U každého typu kontaktních čoček máte různé možnosti jejich čištění a péče o ně. Naši experti na kontaktní čočky vám rádi doporučí vhodné prostředky na jejich ošetření.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky

Všeobecné rady k péči o kontaktní čočky 

U péče o kontaktní čočky existují určitá zásadní pravidla: kontaktní čočky a pouzdra na kontaktní čočky by se neměly dostat do kontaktu s vodou z vodovodu. Dále si před manipulací s kontaktními čočkami musíte řádně umýt ruce.

Více o správné péči o kontaktní čočky

Mohlo by vás také zajímat

Torické kontaktní čočky

Multifokální čočky

Jednodenní čočky