Tvrdé kontaktní čočky

Tvrdé kontaktní čočky u společnosti Fielmann Tvarově stabilní kontaktní čočky jsou oproti měkkým čočkám "tvrdé", a proto se u nich vžil pojem "tvrdé kontaktní čočky". Tvarově stabilní kontaktní čočky jsou menší než měkké kontaktní čočky. Jakoby "plavou" na slzném filmu a jsou proto pohyblivější.

Jejich pevný tvar signalizuje mozku při prvním použití: "Pozor máš něco v oku!". Toto podráždění zmizí asi po půl hodině po vložení, ale oproti měkkým kontaktním čočkám se tak prodlužuje doba zvykání si na ně. Tvrdé čočky mají i své výhody, kromě vynikající propustnosti pro kyslík jsou ideální v případech, pokud chcete čočky používat dlouhodobě. Tvarově stabilní kontaktní čočky vydrží v závislosti na způsobu jejich používání až dva roky.

Jsou tvrdé kontaktní čočky pro vás tou správnou volbou?

Zda jsou tvarově stabilní čočky pro vás tou správnou volbou závisí především na tom, jaký druh zrakové vady potřebujete korigovat. Dalšími důležitými kritérii jsou vlastnosti vašich očí a slzného filmu. Jak vypadá váš běžný pracovní den? Sedíte celý den v klimatizované kanceláři před počítačem nebo řídíte jako policista provoz, a jste každý den na ulici vystaveni prachu a nečistotám?

Při aplikaci kontaktních čoček lze přesně určit, jaký produkt je s ohledem na vaše potřeby ten nejvhodnější a pomocí jakých kontaktních čoček bude možné vaši individuální ametropii optimálně korigovat. Při výběru kontaktních čoček vám naši optometristé rádi poradí.

Následná kontrola


Jste se svými kontaktními čočkami stále spokojeni? Následná kontrola je důležitá - v optice Fielmann naši kvalifikovaní optometristé prověří, zda vám kontaktní čočky správně sedí a jsou kompatibilní s vaším okem.

Důležité: správná péče o vaše tvrdé kontaktní čočky

Také u tvarově stabilních kontaktních čoček je správná péče nesmírně důležitá. Naši experti na kontaktní čočky vám rádi poradí, jak o čočky pečovat a doporučí vám vhodné prostředky péči.

Zaručeně cenově výhodné - značkové tvrdé kontaktní čočky u společnosti Fielmann

Fielmann má na skladě tvrdé kontaktní čočky známých značek a výrobců za zaručeně nízké ceny. Záruka vrácení peněz od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.