NÁŠ ZIMNÍ VÝPRODEJ

POUZE ONLINE: VYBRANÉ SLUNEČNÍ BRÝLE ZLEVNĚNÉ AŽ O 60 %

Kolekce Zero

Kolekce Zero, moderní brýle pro vás, kde máte obruby zcela zdarma a platíte jen brýlové čočky.

Kolekce Zero

(167)

Filtr

Brýle pro

Barva obruby

Materiál obruby

Tvar brýlí

Vyzkoušet virtuálně


Módní brýle: Fielmann

Společnosti Fielmann se podařilo zkrášlit i ošklivé brýle od pojišťoven a vymýtit negativní vztah k brýlím. Díky společnosti Fielmann je brýlová móda dostupná skutečně pro každého. To platí jak pro dospělé, tak i pro děti a mladistvé.

V každé pobočce Fielmann naleznete nejméně 300 obrub z naší top módní kolekce Zero. Za tyto obruby nezaplatíte ani korunu. A to se zárukou na tři roky. Nechte si poradit od našich optiků.

Rezervace termínu


Kompletní brýle za 590 Kč

V optice Fielmann získáte jednu z top módních obrub z kolekce Zero s vysoce kvalitními jednoohniskovými čočkami za pouhých 590 Kč. A stejně jako u všech ostatních brýlí z optiky Fielmann vám i na brýle z naší základní nabídky poskytujeme záruku na tři roky.


Mohlo by vás také zajímat

Kontaktní čočky

Sluneční brýle


Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Více o Záruce spokojenosti


Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Více o Záruce vrácení peněz


Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.

Více o tříleté záruce