Kolekce Zero

Naším důkazem, že moderní brýle nemusejí být drahé, je naše kolekce Zero. Vyberte si obrubu, přidejte individuální jednoohniskové čočky a nechte si brýle pohodlně doručit až domů.

Kolekce Zero

Módní brýle: Fielmann

Společnosti Fielmann se podařilo zkrášlit i ošklivé brýle od pojišťoven a vymýtit negativní vztah k brýlím. Díky společnosti Fielmann je brýlová móda dostupná skutečně pro každého. To platí jak pro dospělé, tak i pro děti a mladistvé.

V každé pobočce Fielmann naleznete stovky obrub z naší top módní kolekce Zero. Za tyto obruby nezaplatíte ani korunu. A to se zárukou na tři roky. Nechte si poradit od našich optiků.

Rezervace termínu

Kompletní brýle za 590 Kč

V optice Fielmann získáte jednu z top módních obrub z kolekce Zero s vysoce kvalitními jednoohniskovými čočkami za pouhých 590 Kč. A stejně jako u všech ostatních brýlí z optiky Fielmann vám i na brýle z naší základní nabídky poskytujeme záruku na tři roky.

Mohlo by vás také zajímat

Kontaktní čočky

Sluneční brýle

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.

Více o tříleté záruce