Fyziologické roztoky

  • Ideální k opláchování

  • K následnému smáčení pro lepší komfort při nošení

  • Vhodný k použití s enzymatickými tabletami

Fyziologické roztoky

( 1 )

Správný fyziologický roztok na propláchnutí vašich kontaktních čoček

Vaše kontaktní čočky by se neměly dostat do kontaktu s vodou z vodovou, protože ta často obsahuje choroboplodné zárodky a jiné cizí látky.

Fyziologický roztok by se měl použít na opláchnutí zbytků desinfekčního roztoku a uvolněných částeček nečistot po vyčištění povrchu čoček.

Fyziologický roztok je rovněž vhodný k následnému smáčení. Fyziologický roztok můžete použít na péči o měkké a tvrdé kontaktních čoček. Fyziologický roztok má však svá omezení při používání: pomocí fyziologického roztoku NELZE vaše čočky desinfikovat! K desinfikování se hodí All-in-one roztoky nebo Peroxidové roztoky. Fyziologický roztok není ani vhodný k dlouhodobému uložení čoček. Použijte raději víceúčelové roztoky nebo speciální Roztoky pro uchovávání čoček!

Pozor! Kontaktní čočky nesmějí přijít do styku s vodou z vodovodu!

Na oplachování kontaktních čoček nikdy nepoužívejte vodu z kohoutku! Místo toho použijte fyziologický roztok.

Kontaktní čočky proplachujte ve fyziologickém roztoku!

Kontaktní čočky se prodávají v blistrech se sterilním roztokem fyziologickým nebo roztokem pro uložení. Fyziologický roztok má podobné pH jako lidské slzy (7,2 - 7,6).

Jaký fyziologický roztok je správným prostředkem na péči pro vás?

U společnosti Fielmann si můžete vybrat mezi fyziologickým roztokem s konzervačními látkami nebo bez nich. ,Pro citlivé oči doporučují optici zvolit raději fyziologický roztok bez konzervačních látek. Odborníci na kontaktní čočky u společnosti Fielmann vám rádi poradí s citlivostí a alergiemi a společně pak vyberete nejvhodnější fyziologický roztok pro vás a vaše Kontaktní čočky . Konzultace je samozřejmě bezplatná a nezávazná.

Vyhledejte nejbližšího Fielmann odborníka na kontaktní čočky

Dbejte na kvalitu fyziologického roztoku!

Mezi fyziologickými roztoky různých výrobců existují značné rozdíly z hlediska kvality. U společnosti Fielmann obdržíte vždy ověřenou kvalitu. Jděte najisto a nechte si u nás poradit!

Vyhledejte již nyní nejbližší pobočku Fielmann!

V optice Fielmann nakoupíte fyziologické roztoky za nejvýhodnější ceny

Fielmann vám nabídne fyziologické roztoky významných značek a známých výrobců za zaručeně nízké ceny. Záruka vrácení peněz od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že budete nakupovat za nejvýhodnější cenu.

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky od společnosti Fielmann