Prostředky na péči pro tvrdé kontaktní čočky

Důležité: správná péče o vaše tvrdé kontaktní čočky

U tvarově stabilních kontaktních čoček je vždy důležitá správná péče o ně. Naši experti na kontaktní čočky vám rádi poradí z hlediska péče o ně a doporučí vám vhodné prostředky péče.

Vyhledejte nejbližšího Fielamnn odborníka na kontaktní čočky

Více o správné péči o kontaktní čočky

Správný prostředek na péči pro vás - nechte si poradit!

Čištění povrchu je důležité především při péči o tvrdé kontaktní čočky, protože na "tvrdém" povrchu během času ulpívá více nečistot. Dle druhu kontaktních čoček, čisticího přípravku a dle intenzity znečištění doporučujeme každodenní nebo týdenní čištění.

Roztoky pro uchovávání čoček se používá především při péči o tvrdé kontaktní čočky. Tvrdé kontaktní čočky je možné také uchovávat v suchém prostředí, ale v roztoku na uložení jsou skladovány bezpečněji a hygieničtěji. Kromě toho zůstává zachována i smáčivost kontaktních čoček, což po nasazení zvyšuje komfort při nošení a ostrost vidění.

V případě silného znečištění potřebujete speciální Čisticí tablety nebo enzymatický odstraňovač proteinů. Nechte si poradit!

Naši experti na konaktní čočky vám nezávazně a zdarma poradí při výběru správného prostředku na péči o vaše kontaktní čočky .

Vyhledejte nejbližšího Fielamnn odborníka na kontaktní čočky

Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky

Více o příslušenství ke kontaktním čočkám