Brýle na lyže a snowboard

Bez čeho se žádný zímní sportovec neobejde? Lyžařské a snowboardové brýle

Lyžařské brýle

( 123 )
Strana 1 z 7

Koupit lyžařské a snowboardové brýle nyní online

Ať už na ski alpinismus, běžky nebo snowboard, na sjezdovku i do prašanu, na slunný svah nebo do temného lesa: Pro každou situaci existují ty správné lyžařské brýle. Dobré lyžařské brýle bezchybně sedí, chrání před škodlivými UV paprsky a zlepšují zrak díky speciálně zbarveným filtrům. Nejdůležitějšími kritérii při nákupu lyžařských brýlí jsou vhodný tvar a ochrana před vnějšími vlivy jako jsou škodlivé UV záření, oslnění, vítr a sníh. K tomu by také měly mít větrací systém, který se postará o dostatečnou cirkulaci vzduchu a tím zabraňuje mlžení zorníku.

Lyžařské nebo sportovní sluneční brýle?

Lyžařské brýle pro běžkaře nemusí přiléhat tak těsně jako ty pro sjezdové lyžaře. Na běžkách je kvůliu zvýšenému pocení důležité dobré větrání uvnitř brýlí. Proto se na běžky hodí lépe sportovní sluneční brýle než lyžařské masky. Tento příklad ukazuje, jak důležitou roli hrají při výběru lyžařských brýlí individuální požadavky, které vycházejí z konkrétního zimního sportu. V optice Fielmann – online i v každé pobočce – naleznete širokou nabídku sportovních slunečních brýlí, které sedí i pod helmou a hodí se na zimní sporty. Naše pobočky v blízkosti lyžařských středisek mají v nabídce také množství lyžařských masek.
Koupit lyžařské brýle nyní online

Dbejte na UV ochranu

Jedno má ochrana očí při všech zimních sportech společné: Sněhové a ledové plochy zesilují účinky slunečního světla – o to důležitější je pro naše oči dostatečná UV ochrana a správně vybraná kategorie filtru. Speciální polarizační filtry eliminují světlo reflektované od zasněžených ploch a snižují tak ještě účinněji nežádoucí efekt oslnění. Navíc zlepšují prostorové vnímání, které vám pomůže lépe zavčas rozeznat nerovnosti ve sněhu.

Lyžařské brýle při dioptriích

Při všech disciplínách zimních sportů jsou lyžařské brýle s potřebnými dioptriemi nedostižně nápomocné: Chrání před nehodami, dodávají jistotu a k tomu všemu umožňují lyžařské brýle s dioptriemi svému nositeli ničím nerušený zážitek z okolních přírodních panoramat. Naši oční optici vám rádi poradí při výběru a pomohou vám s objednáním individuálně zhotovených lyžařských brýlí.

Vyhledejte nejbližší pobočku Fielmann

Zaručeně výhodný nákup lyžařských a snowboardových brýlí v optice Fielmann

V optice Fielmann nakupujete lyžařské brýle za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. Ale to je jen jedna z mnoha výhod u nás v optice Fielmann. Naše výhody & záruky.