Jednodenní čočky

(17)

Filtr

Cena

309 - 899

Značka

Počet čoček

Výrobce

Cena
309 - 899
Značka
Počet čoček
Výrobce


Jednodenní čočky od společnosti Fielmann 

Vaše brýle vám dobře sedí, ale překážejí vám někdy třeba při sportu? Žádný problém! Pro každého, kdo používá kontaktní čočky pouze na některé činnosti, jsou výměnné jednodenní čočky tou správnou volbou.

Jednodenní čočky jsou, stejně jako měsíční čočky, měkké kontaktní čočky. Jsou velice přilnavé a proto jednodenní čočky při nošení téměř necítíte.
A tedy i proces přivykání je většinou kratší než u tvrdých kontaktních čoček.
Fielmann má na skladě jednodenní čočky velkých značek a jiných známých výrobců za zaručeně nízké ceny. Kromě jiného obdržíte v optice Fielmann tyto produkty:

Jednodenní čočky

Zkušební čočky na vyzkoušení domů

U společnosti Fielmann si můžete všechny běžné kontaktní čočky odnést domů na bezplatné vyzkoušení. Naši kompetentní optometristé prověří polohu čočky v oku a jak je snášíte. Vhodné kontaktní čočky naleznete společně po konzultaci s vaším ji odborníkem na kontaktní čočky. 

Bezpečnost díky hygieně!

Na rozdíl od 14denních nebo měsíčních čoček odpadá u jednodenních čoček nutnost péče o kontaktní čočky. Každý den se použijí nové kontaktní čočky. Díky tomu jsou jednodenní kontaktní čočky oproti ostatním čočkám nejpříjemnější z hlediska zacházení. 

Rady týkající se zacházení s vašimi jednodenními kontaktními čočkami: 
Před tím, než si vaše jednodenní čočky vezmete do ruky, byste si měli ruce řádně omýt nemastícím, neutrálním mýdlem, aby se do kontaktu s čočkou nedostaly žádné bakterie či jiné mikroorganismy.


Jaké kontaktní čočky jsou pro vás nejvhodnější?

Dnes lze téměř všechny druhy refrakčních vad upravit pomocí jednodenních kontaktních čoček. Pomocí sférických kontaktních čoček je možné provést korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Torické kontaktní čočky umožňují korekci zakřivení ploch rohovky (astigmatismu). Multifokální čočky je možné zakoupit také jako jednodenní kontaktní čočky, které umožňují korekci presbyopie. Nezávisle na tom, zda nosíte kontaktní čočky stále nebo je používáte pouze jako doplněk k vašim brýlím - první kroky při nákupu nových čoček by měly vést ke kompetentnímu specialistovi na kontaktní čočky. Ten stanoví počet vašich dioptrií, poradí vám při výběru konkrétního produktu a kontaktní čočky vám upraví přímo na míru. 

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann

Následná kontrola

Jste se svými kontaktními čočkami stále ještě spokojeni? Dodatečná kontrola se vyplatí v každém případě: v optice Fielmann naši kvalifikovaní optometristé prověří, zda vám kontaktní čočky správně sedí a zda je dobře snášíte nemáte nějaké negativní reakce.

K vyhledávání pobočky

Vždy cenově výhodně: jednodenní kontaktní čočky od společnosti Fielmann

Fielmann má na skladě jednodenní čočky velkých značek a jiných známých výrobců za zaručeně nízké ceny.  Záruka vrácení peněz (Záruka nejnižší ceny) od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann

Mohlo by vás také zajímat

Měsíční čočky

Torické kontaktní čočky