Jednodenní čočky

  • Jednoduché a hygienické

  • Není třeba žádná péče

  • Ideální při sportu

Jednodenní kontaktní čočky od Fielmann

Možná jste v oblasti nošení kontaktních čoček nováčkem a chcete se o jejich použití dozvědět více. Možná nosíte dioptrické brýle, ale z nějakého důvodu vám úplně nevyhovují. Možná jen chcete sportovat, ale brýle vám při tom překáží. Ve všech těchto případech jsou pro vás nejlepší jednodenní kontaktní čočky.

Čočky jednodenní jsou totiž na rozdíl od těch čtrnáctidenních nebo měsíčních optimálnější variantou, pokud si ještě nejste jisti, že vám bude nošení čoček vyhovovat. Každý, kdo se chystá objevovat svět kontaktních čoček, roztoků a dioptrií, jistě ocení, že denní kontaktní čočky jsou velice přilnavé, díky čemuž jsou uživatelky přívětivé i pro začátečníky a citlivé uživatele.

Bezpečnost především

Jak se takové  jednorázové čočky používají? Není to nic složitého -  denní kontaktní čočky jednoduše nasadíte, máte je v očích, jak dlouho potřebujete, a před spaním je z očí vyjmete a vyhodíte. Nemusíte se vůbec starat o jejich mytí, ukládání do pouzdra nebo třeba hledat roztok… A příště zase znovu,  na každé nošení máte nový pár čoček, celé je to tedy velmi jednoduché a praktické. Přesto, že se po použití čoček nemusíte zabývat jejich hygienou, neměli byste nikdy  opomenout důležitý krok před jejich nasazením, a to je důkladné umytí rukou. Tím zajistíte, že nasazení čoček proběhne hladce a zároveň se vám do očí nedostanou bakterie ani jiné nečistoty.  Více o prostředcích na péči o kontaktní čočky

Více o správné péči o kontaktní čočky 

Jsou pro vás kontaktní čočky jednodenní ty pravé?

Možná si nejste jisti, zda je vaše oční vada kompatibilní s použitím tohoto typu čoček. V optikách Fielmann je vám při výběru jakéhokoliv zboží vždy k dispozici náš profesionální personál, který vám ochotně zodpoví veškeré dotazy.

Ve zkratce ale můžeme předeslat, že dnes pomocí jednorázových čoček není problém korigovat téměř jakoukoliv zrakovou vadu. Sférické čočky jsou zde pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti, torické pak umožňují korekci zakřivení ploch rohovky (čili astigmatismu) a existují samozřejmě i čočky multifokální.

Sortiment v optikách Fielmann

Po konzultaci s kontaktologem můžete přejít k výběru konkrétního balení vašich nových čoček. V optikách Fielman máte na výběr denní kontaktní čočky od výrobců jako Johnson & Johnson, Alcon, Coopervision nebo Bausch & Lomb (což je – jen tak mezi námi – společnost, která v počátcích podpořila českého vynálezce čoček Ottu Wichterleho a sponzorovala jeho patent).

Jednotlivá balení dostupná v optikách Fielmann obsahují od 30 do 180 čoček. Jakmile propadnete jejich praktičnosti, pochopíte, že se nevyplatí kupovat jednodenní kontaktní čočky po 10 ks. Pokud časem nepřejdete na čočky čtrnáctidenní, případně měsíční, rozhodně se vyplatí mít těch jednodenních pořádnou zásobu.

Za co vše Fielmann zaručí?

Zákazník vždy na prvním místě a vždy spokojen – taková je filozofie společnosti Fielmann. Jak se toho snažíme dosáhnout? Širokou nabídkou záruk, které jen tak v každé optice nedostanete.

Více o Tříleté záruce 

Záruka spokojenosti

Pořídili jste si u nás kontaktní čočky, ale nejste s nimi spokojeni? Nesedí vám? Měli jste jiná očekávání? Potřebovali byste jiné? V optikách Fielmann nakupujete bez rizika. Nebudete-li se  zbožím z nějakého důvodu spokojeni, můžete kdykoliv přijít k nám na pobočku, kde vám čočky  pomůžeme vyměnit a najít přesně takový typ, který bude vyhovovat vašim představám. Víme, jak je důležité, abyste se s čočkami sžili a aby vám dobře sedly.

Více o Záruce spokojenosti

Nejlepší cena pro vás

Představte si, že si u nás pořídíte jednodenní kontaktní čočky za cenu, která vás oslovila. Vy si je odnesete domů, ale druhý den uvidíte v jiné optice stejné balení za nižší cenu. V takovém případě není nutno být rozladěný, neboť v následujících 6 týdnech po nákupu v optice Fielmann máte na zboží Záruku vrácení peněz. Pokud někde najdete stejný produkt levněji, máte nárok na vrácení kupní ceny. U nás zkrátka nakoupíte vždy nejlevněji. 

Více o Záruce vrácení peněz