Gucci

Gucci: sluneční brýle pro fajnšmekry

Na počátku byly kufry

Píše se rok 1921, italská Florencie. Mladý Guccio Gucci se vrací do své vlasti z proslulého londýnského hotelu Savoy, kde pracoval jako poslíček a nosil kufry. U hotelových hostů si nemohl nevšimnout vysokého stylu jak oblékání, tak samotných zavazadel. Byl okouzlen a především inspirován. Rozhodl se tedy založit malý obchůdek s koženou galanterií a zavazadly. Jako správný milovník koní se nejdříve zaměřil na cílovou skupinu „aristokratů na koních” – odtud pověstný koňský detail například na mokasínech. Z toho, co byl na počátku byl obchod s vybavením pro jezdce na koních, se postupem času stala významná módní značka. Ve 40. letech, kdy byla Itálie v područí fašistické diktatury a všeho bylo těžko k dostání, kůže nevyjímaje, začal Gucci experimentovat s jinými materiály. A tak se do Gucciho katalogu dostaly i extravagantnější doplňky, například kabelka s legendární bambusovou rukojetí. V průběhu desetiletí se Gucci stala uznávanou značkou nejen v Itálii, ale i po celém světě. Od roku 1971 například spolupracuje s automobilkou American Motors Corporation, pro kterou vyrábí potahy sedadel a další kožené součásti interiéru automobilů. Bylo jen otázkou času, kdy se pustí i do výroby brýlí, ať už dioptrických nebo slunečních.

Gucci sluneční brýle

Vysoká móda, jednoduchost, extravagance. Elegantně a citlivě sestavené barevné kombinace se i zde inspirují nejnovějšími módními trendy. Poznejte jednu z ikon brýlového průmyslu v nabídce optik Fielmann, seznamte se s velkolepým luxusem a nechte se ohromit dokonale propracovaným uměním.

Kulaté, hranaté, motýlí nebo pilotky. U nás pořídíte dámské sluneční brýle Gucci ve stylu nejznámějších hollywoodských hvězd. Dámy, nezáleží, zda upřednostňujete silné či slabé obroučky, styl cat–eye, jednobarevné brýlové čočky nebo čočky s přechodem. Máte z čeho vybírat. Ani pánské sluneční brýle Gucci však nejsou pozadu. Je libo obruby kovové, či plastové? Ve stylu retro, nebo snad něco extravagantnějšího? Neotřelé i sofistikované, takové jsou kolekce brýlí Gucci, které nezklamou ani toho nejnáročnějšího zákazníka. Nechte se inspirovat ikonami hudebního nebe, jako jsou Harry Styles nebo Billie Eilish, a vybírejte podobné kousky v některé z téměř tisíce poboček optik Fielmann.

A jak kdysi prohlásil jeden z Gucciho synů, Aldo, a dodnes zní rodinné krédo tohoto módního impéria: „Kvalitu si budete pamatovat déle než cenu.“ Pokud tedy hledáte výjimečný dárek pro výjimečnou osobu, zkuste zvážit návštěvu některé z optik Fielmann. Možná na vás ten perfektní kousek čeká právě tam.

Záruka nejen kvality

Kdo v optikách Fielmann nakoupí, neprohloupí! Gucci jako značka symbolizuje kvalitu, která vás nenechá na holičkách ani po dlouhých letech nošení. To navíc s velice férovými zárukami, které v optikách Fielmann poskytujeme každému svému zákazníkovi.

Záruka spokojenosti

Kromě Tříleté záruky na kterýkoli model slunečních brýlí Gucci si s nákupem v opticeu Fielmann odnášíte i Záruku spokojenosti. Co to pro vás znamená? Že pokud jste s brýlemi z jakéhokoli důvodu nespokojeni, nebo jste svoji investici do kvality přehodnotili, můžete brýle vrátit, a my vám naopak vrátíme zpět vaše peníze. Takovou nabídku nenajdete na každém rohu.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

V optikách Fielmann vám rovněž zaručujeme nejnižší cenu široko daleko. Znáte to: dlouho hledáte ty pravé brýle přesně pro vás. Konečně je najdete a rozhodnete si je pořídit. Co ale čert nechce, o dva týdny později narazíte na ten samý model, ale za nižší cenu. Normálně by to bylo k vzteku, ovšem při nákupu brýlí u nás ve Fielmann tomu tak být nemusí. Zde totiž v takovém případě můžete brýle vrátit, a své peníze dostanete nazpět. Všichni přece víme, že kdo šetří, má za tři. Že ještě nemáte svůj kousek luxusu v šatníku? Se slunečními brýlemi Gucci můžete nejen být šik, ale zároveň chránit svůj zrak. To vám třeba kabelka nebo mokasíny zaručit nemohou. Teď už naštěstí ale víte, kde takové brýle hledat!

Více o Záruce vrácení peněz