Výhodný online nákup značkových kontaktních čoček

Fielmann vám nabídne kontaktní čočky významných značek a známých výrobců za zaručeně nízké ceny. V internetovém obchodě Fielmann můžete snadno online zakoupit kontaktní čočky Biofinity, Dailies, Acuvue, Air Optix, Biotrue a dalších oblíbených značek za zaručeně nízkou cenu díky Záruce vrácení peněz optiky Fielmann. Nebo použijte Automatické dodání a my vám budeme pravidelně doručovat kontaktní čočky a Prostředky péče až domů – s dopravou zdarma!

Fielmann nabízí Jednodenní kontaktní čočky, Týdenní čočky, Měsíční čočky, 3měsíční čočky, měkké kontaktní čočky a tvarově stabilní čočky. Tyto čočky se vyrábějí v několika provedeních: Sférické kontaktní čočky, Torické kontaktní čočky (pro astigmatismus) a Multifokální kontaktní čočky (čočky s více oblastmi).

Naši odborníci na kontaktní čočky vám rádi poradí.

Nezávisle na tom, zda nosíte kontaktní čočky stále nebo je používáte pouze jako doplnění k vašim brýlím – první kroky při výběru nových čoček vedou ke kompetentnímu specialistovi na kontaktní čočky. Ten stanoví počet vašich dioptrií, poradí vám při výběru konkrétního produktu a doporučí vám kontaktní čočky přímo na míru.
Najděte nejbližšího odborníkana kontaktní čočky Fielmann

Správná péče o kontaktní čočky je opravdu důležitá. 

U kontaktních čoček by se nikdy neměla zanedbávat hygiena. Velmi důležitá je svědomitá péče o kontaktní čočky, aby se na jejich povrchu neusazovaly částečky nečistot nebo zbytky slzné tekutiny! Čím častěji se kontaktní čočky obnovují a vyměňují za nové, tím méně úsilí vyžaduje péče o ně. Nechte si poradit od našich odborníků na péči o kontaktní čočky.
Objevte prostředky na péči o kontaktní čočky
Více o správné péči o kontaktní čočky

V optice Fielmann nakoupíte kontaktní čočky za zaručeně nízké ceny! 

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. To je však jen jedna z mnoha výhod společnosti Fielmann.
Naše výhody & záruky.