Dětské brýle: Fielmann

Společnosti Fielmann se podařilo zkrášlit i ošklivé brýle na recept a odstranit stigma brýlatých dětí. Díky společnosti Fielmann je móda při nošení brýlí dostupná skutečně pro každého. To platí jak pro dospělé, tak i pro děti a mladistvé.

Doby, kdy se dětěm v brýlích spolužáci smáli a označovali je za "brýlouny" nebo "brejlovce" jsou naštěstí již dávnou minulostí. Fielmann má obrovský výběr hezkých, barevných a módních brýlí pro děti. Alfou i omegou jsou zde stabilní, lehké, perfektně sedící brýle, které nekloužou - a to ani při sportu, hraní a dovádění s kamarády.

V našich pobočkách naleznete také velký výběr modelů módních dětských slunečních brýlí. Pro děti a mladistvé jsou sluneční brýle prostě cool! A to především v případech, pokud zjistí, že se svými slunečními brýlemi nejen dobře vypadají, ale že dobře vidí bez nepříjemného oslnění. Přijďte do naší nejbližší pobočky a objevte náš velký výběr.

Záruky Fielmann vás podrží

Víme, jak to s těmi našimi nejmenšími bývá: brýle někde ztratí, rozsednou, ve škol(c)e vymění za žvýkačku, nebo je prostě jen nechtějí nosit. Proto každý rodič jistě ocení záruky, které svým zákazníkům v optikách Fielmann poskytujeme.

Tříletá záruka

Zjistit více o Tříleté záruce

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.

Záruka spokojenosti

Tříletá záruka na zakoupené brýle je u nás samozřejmostí. Co ovšem opravdu překvapí, je Záruka spokojenosti. Tedy pokud byste vy nebo vaše dítko nebyli se zakoupenými brýlemi spokojeni, můžete je kdykoliv vyměnit nebo vrátit, a své peníze dostanete zpět. A to se při dětské vybíravosti hodí!

Záruka vrácení peněz

Zároveň věříme, že každý zákazník ocení možnost vrácení brýlí a svých peněz zpět v případě, že do 6 týdnů po nákupu v optice Fielmann objeví ten samý model jinde levněji. U nás zkrátka nakupujete nejlevněji, nebo vůbec. Čestné slovo.

Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo nejasnost: na každé pobočce vám je k dispozici profesionální personál, který vám ochotně se vším poradí. Už víte, kde u vás najdete tu nejbližší?