Dětské brýle

Dětské brýle

(104)

Filtr

Značka

Barva obruby

Materiál obruby

Tvar brýlí

Cena

0 - 2970

Velikosti

0 - 2970


Dětské brýle: Fielmann

Společnosti Fielmann se podařilo zkrášlit i ošklivé brýle na recept a odstranit stigma brýlatých dětí. Díky společnosti Fielmann je móda při nošení brýlí dostupná skutečně pro každého. To platí jak pro dospělé, tak i pro děti a mladistvé.

Doby, kdy se dětěm v brýlích spolužáci smáli a označovali je za "brýlouny" nebo "brejlovce" jsou naštěstí již dávnou minulostí. Fielmann má obrovský výběr hezkých, barevných a módních brýlí pro děti. Alfou i omegou jsou zde stabilní, lehké, perfektně sedící brýle, které nekloužou - a to ani při sportu, hraní a dovádění s kamarády.

V našich pobočkách naleznete také velký výběr modelů módních dětských slunečních brýlí. Pro děti a mladistvé jsou sluneční brýle prostě cool! A to především v případech, pokud zjistí, že se svými slunečními brýlemi nejen dobře vypadají, ale že dobře vidí bez nepříjemného oslnění. Přijďte do naší nejbližší pobočky a objevte náš velký výběr.

Vyhledejte nejbližší pobočku Fielmann


Mohlo by vás také zajímat

Dětské sluneční brýle

Kolekce dámských brýlí

Kolekce pánských brýlí
Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann – Vaše výhody.

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti


Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz


Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce