Dámské sluneční brýle

Dámské sluneční brýle

(139)

Filtr

Cena

300 - 8120

Vyzkoušet virtuálně

Tvar brýlí

Tvar obličeje

Značka

Vlastnosti čoček

Barva obruby

Barva čočky

Materiál obruby

Kategorie filtru

Cena
300 - 8120
Vyzkoušet virtuálně
Tvar brýlí
Tvar obličeje
Značka
Vlastnosti čoček
Barva obruby
Barva čočky
Materiál obruby
Kategorie filtru


Sluneční brýle pro ženy: Fielmann.

Oslavujte ženskost! Nejen v show businessu je důležité klást důraz na detail. Na velkou scénu se hodí malé černé - tedy top moderní sluneční brýle - které již dlouhou dobu slouží jako skvělý doplněk ke každému outfitu.
Vždyť i Audrey Hepburn skrývala ve filmové klasice „Snídaně u Tiffanyho“ své slavné laní oči za tmavými skly brýlí. Sluneční brýle byly a jsou stálým průvodcem slavných celebrit. Paris Hilton, Angelina Jolie, Victoria Beckham či Katy Perry – všechny tyto dámy používají tmavé nebo barevné brýle, které jim pomáhají při okouzlení diváků. Sluneční brýle se staly neodmyslitelným módním doplňkem. Jsou stylovým doplňkem a dobrým společníkem.
Chcete zůstat nepoznaná nebo jste se jen špatně vyspala? Žádný problém! Známky únavy v obličeji již nemají šanci - nasadíte si sluneční brýle a vypadáte jako znovuzrozená. Jste typ nevinné dívky nebo spíše femme fatale? Vhodné sluneční brýle propůjčí vašemu vzhledu konečné kouzlo! V létě i v zimě, ve dne nebo v noci - zcela inkognito na cestě na každou party!
Ženy milují ušlechtilé materiály! Vybírejte z různých materiálů obrub slunečních brýlí, jako jsou kov, titan, acetát, plast a další. Chcete vytvářet kontrasty či záměrně narušit symetrii vašeho obličeje? Je dovoleno vše, co se vám líbí! Nechte si poradit v naší optice. V optice Fielmann naleznete ty správné sluneční brýle právě pro vás.
Dámské sluneční brýle mnoha barev, tvarů a stylů. 
Dáváte přednost klasice nebo malým a kulatým brýlím, retro stylu à la motýl, velkým nebo barevným brýlím? Nevíte, zda si vybrat klasický tvar Ray-Ban brýlí Wayfarer nebo cool sluneční brýle Aviator? Fielmann je má všechny! Naše pobočky jsou rájem pro všechny zákaznice nakupující sluneční brýle. V každé optice Fielmann představujeme svět slunečních brýlí v jeho mezinárodní šíři. Přijďte na vyzkoušení do naší nejbližší pobočky.
Mezi více než 2 000 obrubami top módní kolekce Fielmann naleznete mezinárodní designéry a značky, jako jsou Rodenstock, Hugo Boss či Gucci. Na jednom místě si můžete prohlédnout veškeré módní trendy a také využít odborného poradenství našich optiků. Sluneční brýle nesmějí být pouze módním doplňkem! Sluneční brýle slouží především jako nezbytná ochrana vašich očí proti škodlivému ultrafialovému slunečnímu záření. Filtrují světlo a současně vás chrání před oslněním. Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je zaručená ochrana brýlovými čočkami před škodlivým UV zářením!

Více o kategoriích filtrů


Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann - vaše výhody.

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka Fielmann znamená zaručenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann, ať už pro dospělé nebo pro děti, úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Třileté záruce


Mohlo by vás také zajímat

Dětské sluneční brýle