Brýle

Brýle

(139)

Filtr

Brýle pro

Vyzkoušet virtuálně

Značka

Barva obruby

Materiál obruby

Brýle pro
Vyzkoušet virtuálně
Značka
Barva obruby
Materiál obruby


Brýle: Fielmann.

Lépe vidět s brýlemi znamená také lépe vypadat. Od té doby, co se společnosti Fielmann podařilo zkrášlit i ošklivé brýle na recept, není již tato moderní pomůcka k lepšímu vidění symbolem společenského postavení pouze pro privilegované. Dnes si již slušivé brýle může dovolit opravdu každý.

V každé naší pobočce představuje Fielmann velké množství módních brýlí: více než 2000 obrub, 300 modelů z kolekce Zero, top módní kolekce Fielmann, velké značky a mezinárodní návrháře. Korekční brýle pro dámy, pány a děti v lákavém designu a brýlové čočky špičkové optické kvality, které splní veškeré nároky komfortu vidění. Sem patří naše nabídka slušivých, stylových slunečních brýlí se zaručenou ochranou proti UV záření - aby byly vaše oči chráněny také během léta. Nezáleží na tom, zda se jedná o dámské, pánské brýle, či nové brýlové čočky nebo o nové sluneční brýle - naši optici vám rádi poradí také při výběru brýlových obrub a čoček.

Kolekce dámských brýlí
Kolekce pánských brýlí


Jednoohniskové brýle: brýle stejně individuální jako vy!

Ať se jedná o brýle na dálku a v druhé polovině života o brýle na čtení nebo o brýle sloužící jako módní doplněk - jednoohniskové brýle jsou vaším každodenním společníkem.
Sériově vyráběné brýle na čtení většinou nestačí pro uspokojení všech potřeb. Nechte si u našich kompetentních optiků v pobočkách Fielmann brýle individuálně přizpůsobit.

Více o brýlích na dálku
Více o brýlích na čtení


Bezplatné měření zraku

V optikách Fielmann vám naši kompetentní a odborně vyškolení optici rádi poradí a pomocí moderní technologie změří váš zrak. Bezplatně.

Vyhledejte zde nejbližší pobočku Fielmann
Brýle s multifokálními čočkami: Fielmann - na všechny vzdálenosti!

Multifokální brýle umožňují ostrý pohled na všechny vzdálenosti a ušetří vám nutnost střídání různých brýlí. Takzvané brýle s multifokálními čočkami nebo brýle s kancelářskými čočkami se individuálně upraví, abyste měli co nejvyšší komfort vidění. V našich pobočkách vám naši kompetentní optometristé změří zrak moderními technologiemi a vaše brýle s multifokálními čočkami vám individuálně upraví.

Více o brýlích s multifokálními čočkami
Více o bifokálních brýlích 
 

Móda, kvalita a férové ceny. Fielmann – výhody pro vás. 

Záruka spokojenosti
V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz
V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka
V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann, ať už pro dospělé nebo pro děti, úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce


To by vás také mohlo zajímat

Dámské sluneční brýle

Pánské sluneční brýle