Objednejte si diotprické brýle jednoduše online

Tři kroky k vašim dioptrickým brýlím:

  • Vyberte si obruby

  • Zvolte si čočky a velikost dioptrií

  • Vyberte si zabarvení

Hotovo!

Nebo si nechte raději poradit osobně

Brýle

*15% slevový kód POLARIZACNI15 platí pouze na e-shopu (fielmann.cz) do 10.06.2024 - na polarizační sluneční brýle (bez dioptrií) od minimální hodnoty objednávky 1.200 Kč Slevový kód nelze uplatnit na již uskutečněné objednávky, nelze jej kombinovat s jinými slevami a je nepřenosný.  V případě výměny nebo vrácení nárok na slevu zaniká.

Brýle Fielmann: lépe vidět znamená také lépe vypadat

Rodinný podnik založený v německém Hamburku, jehož hlavním cílem je spokojenost každého zákazníka. To je optika Fielmann. V naší nabídce nechybí nic, co by mělo co do činění s brýlemi kontaktními čočkami nebo s tím souvisejícími doplňky.

Od té doby, co se společnosti Fielmann podařilo zkrášlit i ošklivé brýle na recept, již není tato moderní oční pomůcka k lepšímu vidění symbolem společenského postavení pouze pro privilegované. Dnes už si slušivé nové brýle může dovolit opravdu každý.

Pro dobré brýle šel bych světa kraj…

To ale nebude nutné, prodej dioptrických brýlí nikdy nebyl rozšířenější! Optika Fielmann v současnosti provozuje více než 900 prodejen v celkem 16 zemích. V každé naší pobočce si můžete prohlédnout a vyzkoušet tolikery módní brýle, až vám z toho bude zrak přecházet. V nabídce je více než 2000 obrub, 300 modelů z kolekce Zero, top módní kolekce Fielmann a velké značky mezinárodních návrhářů. V Praze byste se měli poohlédnout po naší exkluzivní Prague Edition – žádané, ikonické a nadčasové, ale hlavně do hloubky inspirované českým hlavním městem.

Korekční brýle pro dámy, pány a děti v lákavém designu s brýlovými čočkami špičkové optické kvality, které splní i ty nejvyšší nároky na komfortní vidění. Pokud vás zaujaly brýle, nestyďte se na ně zeptat našich profesionálních a speciálně vyškolených poradců – odborníků na oční optiku. Uvidíte, že se u nás budete cítit jako v bavlnce.

Co by vám nemělo uniknout

Jednoohniskové brýle: stejně individuální jako vy!

Ať už chcete brýle dioptrické, na dálku či na čtení, nebo brýle bez dioptrií, které vám poslouží jako ochrana očí nebo čistě módní doplněk - jednoohniskové brýle pro vás budou jasnou volbou. Sériově vyráběné brýle na čtení většinou nestačí pro uspokojení všech individuálních potřeb a tak ne vždy slouží k plnému užitku.. Nechte si u našich kompetentních optiků v pobočkách Fielmann brýle individuálně přizpůsobit.

Multifokální čočky – vhodné na všechny vzdálenosti!

Multifokální brýle umožňují ostrý pohled do všech vzdáleností a ušetří vám tak nutnost střídání různých brýlí. Takzvané brýle s multifokálními čočkami nebo brýle s kancelářskými čočkami se individuálně upraví, abyste měli co nejvyšší komfort vidění. Na našich pobočkách vám zkušení optometristé změří zrak moderními technologiemi a vaše brýle s multifokálními čočkamivám individuálně přizpůsobí.

Bezplatné měření zraku v optikách Fielmann

Každý obchod s brýlemi sítě optik Fielmann nabízí službu bezplatného měření zraku. Neváhejte se obrátit na kompetentní a odborně vyškolené optiky či optičky, kteří vám rádi poradí a pomocí moderní technologie bezplatně změří váš zrak. Vy si pak můžete koupit brýle nebo čočky přesně podle vašich aktuálních potřeb.

Vyhledejte nejbližší pobočku Fielmann

Móda, kvalita a férové ceny – výhody pro vás

  • Záruka spokojenosti: V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli. Další informace o záruce spokojenosti.

  • Záruka vrácení peněz: V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6 týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu. Další informace o záruce vrácení peněz.

  • Tříletá záruka: V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby v kolekci Fielmann, ať už pro dospělé nebo pro děti, úspěšně prošly testem v souladu s ČSN EN ISO 12870. Další informace o tříleté záruce.