Torické čočky

Torické čočky

( 15 )

Torické kontaktní čočky u společnosti Fielmann

Dnes lze téměř všechny druhy ametropie upravit pomocí kontaktních čoček. Pomocí sférických kontaktních čoček dochází ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Torické kontaktní čočky, a to měkké i tvarově stabilní, umožňují korekci zakřivení ploch rohovky (astigmatismu). Ametropie není nic nezvyklého. Málokterá lidská rohovka je od přírody perfektně tvarována.

Jsou torické kontaktní čočky pro vás tou správnou volbou?

Po konzultaci s odborníkem na kontaktní čočky od společnosti Fielmann pro vás bude výběr těch správných čoček výrazně snazší. Během aplikace bude stanoven druh vady zraku, který je třeba upravit. Odborník na kontaktní čočky změří pomocí pomocí moderní technologie tvar povrchu vaší rohovky a váš zrak. Při přizpůsobení kontaktních čoček provádíme podrobnou kontrolu stavu vašeho zraku a slzného filmu. 
Fielmann vám nabízí velký výběr torických kontaktních čoček, které se mohou používat jako jednodenní, měsíční nebo celoroční kontaktní čočky. Kontaktní čočky by měly být přizpůsobeny kompetentním optometristou, a to platí především u torických čoček. Při výběru kontaktních čoček vám rádi a nezávazně poradíme.

Najděte nejbližší pobočku Fielmann

Následná kontrola 

Jste se svými kontaktními čočkami stále ještě spokojeni? Dodatečná kontrola se vyplatí v každém případě: v optice Fielmann naši kvalifikovaní optometristé prověří, zda vám kontaktní čočky správně sedí a jsou kompatibilní.

Torické kontaktní čočky

Zkušební čočky na vyzkoušení domů

U společnosti Fielmann si můžete všechny běžné kontaktní čočky odnést domů na bezplatné vyzkoušení. Naši kompetentní optometristé prověří, zda je čočka v oku správně umístěna a jak ji snášíte. Vhodné kontaktní čočky naleznete společně po konzultaci s vaším odborníkem na kontaktní čočky.

Zaručeně cenově výhodně: torické kontaktní čočky u společnosti Fielmann

Fielmann má na skladě torické kontaktní čočky velkých značek a jiných známých výrobců za garantovaně nízké ceny. Záruka vrácení peněz (záruka nejnižší ceny) od společnosti Fielmann vám dává jistotu, že nebudete nikdy nakupovat příliš draze.

Vyhledejte nejbližšího specialistu na kontaktní čočky Fielmann

Více o kontaktních čočkách společnosti Fielmann

Mohlo by vás také zajímat

Jednodenní čočky
Měsíční čočky