Tommy Hilfiger

Sluneční brýle Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je jednou z mezinárodně nejpopulárnějších a nejoblíbenějších značek. Kdo by neznal její ikonické logo, které je spojováno s klasickým americkým stylem? Společnost byla založena již v roce 1985 a její filozofie odjakživa stála na třech pilířích: prémiový vzhled, bezkonkurenční kvalita a vytváření hodnoty pro zákazníky. Díky této kombinaci se stal ze značky Tommy Hilfiger celosvětový fenomén, jenž má v nabídce nejen oblečení, hodinky, voňavky a nábytek, ale samozřejmě také sluneční brýle!

V optikách Fielmann najdete celou řadu stylů a barev, takže své vysněné Tommy Hilfiger obroučky zde najde úplně každý. V naší nabídce jsou také brýle vyrobené z různých materiálů – ať už si tedy přejete blyštivý kov, nebo lehounký plast, u nás si přijdete na své.

Tommy Hilfiger: brýle pro všechny

Když tvrdíme, že si z nabídky optiky Fielmann vyberou opravdu všichni, myslíme to vážně. Na našem e-shopu jsou totiž k dispozici modely dámské i pánské, obroučky kulaté, hranaté, ale také pilotky či panto. Mimochodem, věděli jste, že na poslední dva zmíněné typy obrub nedá dopustit samotný Tommy Hilfiger? Tyto brýle Hilfiger nosí na různé společenské události a veřejné akce, není proto divu, že jich v nabídce značky nacházíme tolik.

Typem obrouček ale výběr zdaleka nekončí, na řadu totiž přichází barva. Chtěli byste nějakou výraznou a křiklavou, která vám bude přitahovat pozornost, nebo spíše elegantní a klidnou? Ať už byla vaše odpověď jakákoli, ve Fielmann optikách najdete všechny možné vzhledy: od matných červeno-zeleno-černých až po lesklé stříbrné.

Tím se dostáváme také k materiálům, z nichž jsou obroučky Tommy Hilfiger vyráběny. Pokud sháníte brýle luxusní, můžete sáhnout po již zmiňovaném kovu. V nabídce najdete obruby zlaté, stříbrné, černé či modré barvy. Na běžnější nošení byste mohli vybírat například z plastu nebo acetátu, jelikož takové obruby budou lehčí a méně výrazné.

Sluneční brýle – parťák do každé situace

Ať už chcete jet na letní dovolenou k moři, lyžovat do Alp, sjíždět Vltavu, nebo si jen vyjít na procházku do města, rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít sluneční brýle. Všichni určitě znáte ten nepříjemný pocit, když na vás praží sluníčko a vy musíte neustále mžourat, abyste vůbec něco viděli. Ve slunečních brýlích uvidíte až za roh.

Brýle na očích pobyt na slunci nejenže zpříjemňují, ale zároveň slouží jako ochrana našeho zraku. UV záření pocházející ze slunce je pro naše tělo škodlivé a jeho dlouhodobé působení může vážně poškodit zrak. Ve Fielmann optikách jsou všechny sluneční brýle laboratorně testovány, aby splňovaly potřebná kritéria a poskytovaly 100% ochranu před UV paprsky. Díky tomu budete moci vypadat stylově a zároveň chránit svůj zrak.

Sportovce potěší také nabídka klasických hranatých brýlí, které lze vzít na každý cyklovýlet nebo pěší turistiku do hor. Oproti brýlím určeným především ke každodennímu nošení se ty sportovní liší výrazným designem a barevnými čočkami. Ty mají nejen estetickou funkci, ale také zabraňují průchodu určitého světla: například čočky s nádechem do červena jsou vhodné na lyžování nebo vnitřní sporty, zelené žluté zase na golf, šedé na venkovní sporty…

Možností existuje spousta a vybrat ty správné brýle může být náročný úkol. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, kdykoli navštivte jednu z  téměř 12000 poboček Fielmann po celé Evropě, kde na vás budou čekat naši zkušení optici. Ti vám s výběrem nejlepších brýlí jistě rádi pomohou.

Fielmann jako záruka kvality

Námi nabízené brýle jsou důkladně testovány, aby splňovaly veškeré potřebné standardy. Každý zákazník si u nás proto může pořídit kvalitní sluneční, ale i dioptrické brýle Tommy Hilfiger, aniž by cokoli riskoval. Mimo naši Tříletou záruku totiž na každé zakoupené brýle poskytujeme i další dvě garance.

Záruka spokojenosti

Věříme, že nákup ve Fielmann je tou nejlepší možností pro kohokoliv, kdo shání brýle, protože klademe velký důraz na spokojenost zákazníků. Může se stát, že vejdete do obchodu, některé z brýlí vám na nose padnou jako Popelce střevíček na nohu a vy se zamilujete. Doma ale naneštěstí zjistíte, že byl výběr uspěchaný a zakoupené brýle zůstanou nevyužité. V takovém případě můžete využít Záruku spokojenosti: pokud byste byli s brýlemi z jakéhokoli důvodu nespokojeni, můžete je kdykoli přinést na pobočku a vyměnit je, případně dostat peníze nazpět.

Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

Naším cílem je, aby si mohl stylové brýle pořídit úplně každý, a proto naše produkty nabízíme za nejnižší cenu na trhu. Někdy se ale může stát, že u konkurence najdete ty stejné brýle levněji, například ve výprodeji. Pokud se tak stane do šesti týdnů od vašeho nákupu v optice Fielmann, stačí jen brýle přinést zpět a my vám vrátíme jejich kupní cenu. Díky tomu si budete moci ten stejný model pořídit skutečně nejlevněji.

Více o Záruce vrácení peněz