Cool klasiky: sluneční pilotky

Tento nadčasový tvar obrub přesvědčí svým pohodovým vzhledem a hodí se prakticky ke každému outfitu. Nezáleží, jestli pánské, dámské nebo unisex: sluneční brýle pilot jsou kultovní.

Styl pilot

( 538 )
Strana 1 z 27

Cool klasiky: sluneční pilotky

Pilotky už pár let oslavují svůj velký comeback a to je znát také na velikosti výběru nových tvarů a barev. Vedle klasické kovové varianty se objevují různé materiály jako měkké plasty nebo kombinace obojího, které těmto brýlím propůjčují zcela nový, neokoukaný vzhled. Aktuální trend: brýlové čočky v kontrastních barvách nebo s barevným zrcadlovým efektem. Stále žádané jsou ale i barevné klasiky šedá, hnědá a zelená. Sluneční brýle „Ray-Ban Aviator“ jsou pravděpodobně tím nejznámějším modelem tohoto tvaru, k trendu pilotek se ale připojily i další velké značky.

Sluneční brýle: Fielmann.

Sluneční brýle jsou vyjádřením módního vkusu, dobrým společníkem a nezbytným doplňkem každodenního perfektního vzhledu. Díky slunečním brýlím získají vaše oči optimální ochranu před sluncem a takový módní doplněk, na jaký si jen troufáte.

Nejdůležitějším kritériem při nákupu slunečních brýlí je ochrana před škodlivým UV zářením. Všechny sluneční brýle z optiky Fielmann poskytují zaručenou ochranu před UV zářením. Fielmann testuje ve vlastních laboratořích každý nový model slunečních brýlí z hlediska propustnosti, vhodnosti k užívání v silničním provozu a ochrany před UV zářením. Označení CE na vnitřní straně stranice dokládá, že dané sluneční brýle odpovídají normě ČSN EN ISO 12312-1 a vyhlášce OOP (EU) 2016/425.

V každé pobočce prezentuje Fielmann více než 2 000 brýlí. K tomu patří i velký výběr slunečních brýlí: kolekce Fielmann, velké značky i mezinárodní designéři.

Více o dámských slunečních brýlích

Více o pánských slunečních brýlích

Více o dětských slunečních brýlích

Vše důležité o slunečních brýlích se dozvíte online na stránkách optiky Fielmann

Sluneční brýle jsou již dlouhou dobu atraktivním celoročním doplňkem. Léto, slunce a pláž jsou bez slunečních brýlí jako kornout bez zmrzliny! A přesto jsou tyto trendy brýle žádané i mimo horké dny. Na sjezdovku a později do baru na svahu by vás bez slunečních brýlí dle posledního výkřiku módy nenalákala ani ta nejtřpytivější zima.

Sluneční brýle jsou oblíbeným módním doplňkem. Retro nebo Ray-Ban, ve tvaru Wayfarer či Cat eye? Inspirované swingem šedesátých let nebo ve stylu nekonečné lásky květinových dětí? Fielmann představuje nepřeberné množství slunečních brýlí: na každé pobočce naleznete více než 2 000 dioptrických a slunečních brýlí. Top módní kolekce Fielmann, mezinárodní designéři a velké značky jako Christian Dior, Gucci a Rodenstock.


Zakoupit sluneční brýle Fielmann za zaručeně nízké ceny

V optice Fielmann zakoupíte sluneční brýle zaručeně výhodně. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejný produkt levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.

Zde naleznete nejbližší pobočku Fielmann

Záruka spokojenosti

V optice Fielmann nakupujete bez rizika. Pokud vaše nové brýle nesplňují vaše očekávání, vyměníme je, nebo je přijmeme zpět a vrátíme vám kupní cenu. Kdykoli.
Více o Záruce spokojenosti

Záruka vrácení peněz

V optice Fielmann nakupujete za zaručeně nízké ceny. Pokud do 6-ti týdnů od nákupu uvidíte jinde stejné brýle levněji, Fielmann přijme zboží zpět a vrátí vám kupní cenu.
Více o Záruce vrácení peněz

Tříletá záruka

V optice Fielmann kupujete ověřenou kvalitu. Všechny obruby z kolekce Fielmann úspěšně splnily spotřební test dle normy ČSN EN ISO 12870.
Více o Tříleté záruce