Čočky do slunečních brýlí se zaručenou ochranou proti UV záření

Pokud se chcete dívat na svět růžovými brýlemi, nemusíte být čerstvě zamilovaní. Barevné čočky brýlí vás uvedou do té správné nálady.

Zdá se vám svět příliš šedivý? Udělejte to jako Johann Wolfgang von Goethe, dívejte se přes žlutá skla a svět bude zalitý sluncem, i když bude venku pršet. Nauka o barvách v tom má jasno: červené stimuluje, zelená harmonizuje a modrá odstraňuje napětí. Pokud chcete jít s módou i v oblasti barev, tak jsou zrovna trendy barvy broskvová a azurově modrá, stejně jako mátová a citrónová.

U společnosti Fielmann můžete volit z celé škály barev a vybírat z barevných odstínů a intenzity tónování skel zcela dle libosti. Vše je možné! Zrcadlové čočky, čočky s barevným přechodem, s povrchovou úpravou nebo s potřebnými dioptriemi. Vašemu vkusu a vašim potřebám nejsou dány žádné hranice. Všechny brýlové čočky do slunečních brýlí od společnosti Fielmann mají jednu důležitou vlastnost - chrání před škodlivým UV zářením!

U brýlových čoček slunečních brýlí dbejte na jejich vhodnost pro použítí v silniční provoz!

Upozornění:

Každý, kdo často používá sluneční brýle při řízení, by se měl ujistit, že jsou skla těchto brýlí schválena pro použítí vsilničním provozu. Některá barevná tónování zkreslují skutečné barvy. Nechte si poradit!